ALBUMU APSKATI

Hatebreed - Preserverance

Ctrl_bug 01.08.2012. 00:14
Jau ar "Satisfaction..." šis kvintets no Konektikutas, ASV ir izsitis savu vietu pasaules hardcore plauktiņā. Šis "šedevrs" radās pasaulē pēc 5 gadu pārtraukumā, un droši var teikt, ka Hatebreed ir palicis tas pats vecais Hatebreed, kas atklājās pasaulei 97-ajā. Spēcīgs...

Jau ar "Satisfaction..." šis kvintets no Konektikutas, ASV ir izsitis savu vietu pasaules hardcore plauktiņā.

Šis "šedevrs" radās pasaulē pēc 5 gadu pārtraukumā, un droši var teikt, ka Hatebreed ir palicis tas pats vecais Hatebreed, kas atklājās pasaulei 97-ajā. Spēcīgs old-school hardcore vienots ar death-metal intensivitāti šīs grupas izpildījumā visa albūma garumā iedziļina mūs vislabākajā hardcore stila skanējumā. Ir jūtama patiesa Slayer ietekme, ko apliecina Kerrija Kinga virtuozais ģitārsolo Final Prayer trekā, piedevot skanējumam īstenos death-toņus.

Visi 16 albūma treki ir vienā plūstošā skanējumā, kas dažviet ir pārrauts ar nelielām pauzēm skanīgiem ģitāru rifiem, taču neviena dziesma neizšķaida to vienoto spēku, t.i. - starp visa albūma dziesmām nav neviena lēnā darba, kas piedod albūmam neatkārtojamu enerģiju.

Džeimsa Džastas specīgais un draudošs vokāls nemaina tembru nevienā no 16 dziesmām, taču ar katru nākamo treku viņa balss liekas tuvāka.

Kaut arī albūmā ir 16 dziesmas, to garums svārstās no ~1:30 - 2:30, tāpēc nogurdinošai noklausīšanai nebūtu jābūt. Teksti, pilnīgi noteikti šeit nav tukši. Tie nav kārtējie depresīvie teksti "we gonna kill you" vai "rot in hell", taču katrai dziesmai ir unikāla jēga, drīzāk pat iedvesmojoša nozīme. Tēmas kā "This is dedicated to all those who gave their lives to uphold their beliefs.." (We Still Fight) vai "Will you fight to take your life back?" (Hollow Ground) tik tiešām mudina mūs pašiem padomāt par mūsu nākotni un pieturēties pie saviem uzskatiem.

Albūma īstenie rāvējgabali: "Proven", "I Will Be Heard", "Remain Nameless", un "Final Prayer."

Izdošanas datums: 26.03.2002.

Izdevējs: Universal Records

Tracklist

 1. Proven
 2. Perseverance
 3. You're Never Alone
 4. I Will Be Heard
 5. A Call For Blood
 6. Below The Bottom
 7. We Still Fight
 8. Unloved
 9. Bloodsoaked Memories
 10. Hollow Ground
 11. Final Prayer
 12. Smash Your Enemies
 13. Healing To Suffer Again
 14. Judgment Strikes (Unbreakable)
 15. Remain Nameless
 16. Outro

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.