ALBUMU APSKATI

Green Day - Bullet in a Bible

RainZ 01.08.2012. 02:23
Green Day, kaa jau vienmēr ir pilnīgi pop-punk iemiesojums. Rifi labie, dziesmas vidējas, bet te nav galvenais kas tiek teikts dziesmās, te drīzāk jāizjūt enerģija kas nāk no Green Day, noskaņa - sākot no agresīvām, beidzot ar maigām. Tu klausies viņos un sāc apskaust,...

Green Day, kaa jau vienmēr ir pilnīgi pop-punk iemiesojums. Rifi labie, dziesmas vidējas, bet te nav galvenais kas tiek teikts dziesmās, te drīzāk jāizjūt enerģija kas nāk no Green Day, noskaņa - sākot no agresīvām, beidzot ar maigām. Tu klausies viņos un sāc apskaust, žēl ka es tik labi neprotu dziedāt, spēlēt giču vai spēlēt Bungas. Kas gan man trūkst tāda kā viņiem, tu paskaties uz otru pusi un pacel roku un saki: „Ai viņi tak ir poperi, es ar mācētu ja man maksātu tādu naudu!” Bet zini tā tikai tev liekas tas, ka viņi tik labi spēlē nav attaisnojams ar to, ka viņiem labi maksā, jo viņiem jau maksā par to, ka viņi labi spēlē.

Uh cik bieži esmu atklausījies, tu esi pozeris, jo klausies Green Day, Rammstein un līdzīgi. Kas par muļķībām! Tie, kas to saka ir vienkārši šausmīgi skauģi, viņiem šķiet, ka visi ir slikti un līdzīgi, jo paši neprot neko tādu nospēlēt. Jā, viegli pateikt tas, tas un tas smird, bet paši tik sēž malā un grauž nagos no niknuma, jo var tikai mutes plātīt un domā, ka ir baigie mūzikas pazinēji.

GD dziesmas ir tik pilnas ar emocijām un enerģiju kas no tām strāvo es zinu ja jūs klausāties pankroku tad šis albūms jums noteikti patiks. Protams, nesen iznākušajām dziesmām klāt pievienotas arī vecākas. Manuprāt, šī dziesmu kompilācija ir vienkarši ideāla. Var just, ka viņi nespēlē vienkārši zem fonogrammas, bet tiešām pielaiž šādas tādas minimālās kļūdas kā jau jebkurš no mums.

Izdošanas datums: 15.11.2005.

Izdevējs: Reprise

Tracklist

 1. American Idiot (Live)
 2. Jesus Of Suburbia (Live)
 3. Holiday (Live)
 4. Are We The Waiting (Live)
 5. St. Jimmy (Live)
 6. Longview (Live)
 7. Hitchin' A Ride (Live)
 8. Brain Stew (Live)
 9. Basket Case (Live)
 10. King For A Day/Shout (Live)
 11. Wake Me Up When September Ends (Live)
 12. Minority (Live)
 13. Boulevard Of Broken Dreams (Live)
 14. Good Riddance (Time Of Your Life) (Live)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.