ALBUMU APSKATI

Fordirelifesake - Breathing In Is Only Half The Function

Jānis X 01.08.2012. 00:37
Hmmm.. Jāatzīstas gan, ka pēc pirmās noklausīšanās reizes īsti neiebraucu un varbūt pat man tik ļoti nepatika. Tomēr klausoties vairākkārt šī grupa iepatīkas pat ļoti. Ar laiku pieradu pie ģitāras soliņiem un metāliskajiem rifiņiem, kas nu man liekas pat ļoti...

Hmmm.. Jāatzīstas gan, ka pēc pirmās noklausīšanās reizes īsti neiebraucu un varbūt pat man tik ļoti nepatika. Tomēr klausoties vairākkārt šī grupa iepatīkas pat ļoti. Ar laiku pieradu pie ģitāras soliņiem un metāliskajiem rifiņiem, kas nu man liekas pat ļoti simpātiski. Šī ir vēl viena grupa ar ātrām, diezgan melodiskām, bet vienlaikus pasmagām dziesmām ar krietnu devu emocionalitātes. Atšķirībā no citām tāda veida grupām Fordirelifesake vokāls ir diezgan īpatnējs [ja ne gluži kā Catharsis, tad uz to pusi, manuprāt, ir], īpatnēji ir ģitāras soliņi [un arī gičas efekts, ar kādu šie soliņi tiek spēlēti], tāpat grupa izceļās ar meitenes vokālu dažbrīd [un varu teikt, ļoooooti burvīgu meitenes vokālu]. Nedaudz dīvains ir fakts, ka visi (!!!) pārējie grupas dalībnieki piedzied, kas dažbrīd izvēršas diezgan emocionālā un piesātināta bļaustīšanā ar daudziem backvokāliem aizmugurē plus meitene - diezgan piepildīta skaņa. Varbūt dažbrīd nevajag to emocionālo balsi, tomēr atsevišķas dziesmas to aizstāj, un kopumā klausīties ir ļoti patīkami. Vēl interesanti, ka dziesmas ir cieši savienotas un dažbrīd var nepamanīt, ka tās nomainās. Tomēr es neteiktu, ka tās ir līdzīgas, protams, savs stils caurvijas visam diskam, tomēr piestrādāts ir pamatīgi un puikas spēlē pat ļoti profesionāli.

Hmm. Kopumā jāsaka, viens no pēdējā laika labākajiem atradumiem šajā emocionālā+metāliskā hardcore lauciņā - protams, šis stils pats par sevi ir ļoti patīkams, bet nu jāmāk jau arī spēlēt un izdomāt šitik sarežģītas un piesātinātas dziesmas. Te ir ļoti daudz kā un man patīk jau patīk šī emocionālā muzīka. Es vērtētu ar 5..

mail@skipworthrecords.com

Izdošanas datums: 01.01.2002.

Izdevējs: Skipworth Records

Tracklist

  1. 10-31-99
  2. Careless Days
  3. Just A Memory
  4. Cross My Heart, Hope To Die
  5. Four Letter Lie
  6. Getting Used To Dissapointment
  7. Sometimes Like The Tide
  8. Never Isn't Something For Everyone
  9. And Still We Try

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.