ALBUMU APSKATI

Ex Models / The Seconds - Raw Wild Love (Split)

Jānis X 01.08.2012. 01:12
A-a-a-a-a-ak, Dievs-s-s-s-s! Ši-i-i-is ir vie-ie-i-i-ens īstens superspēkamegaenerģijas ieraksts! Nopietni... Lai arī kopā šis ieraksts ilgst tikai piecas ar pusi minūtes, es to klausos vēl un vēl, un vēl, un vēl. Sasodīts! Tas ir kaut kas neaprakstāms! Kā noprotu...

A-a-a-a-a-ak, Dievs-s-s-s-s! Ši-i-i-is ir vie-ie-i-i-ens īstens superspēkamegaenerģijas ieraksts! Nopietni...

Lai arī kopā šis ieraksts ilgst tikai piecas ar pusi minūtes, es to klausos vēl un vēl, un vēl, un vēl. Sasodīts! Tas ir kaut kas neaprakstāms! Kā noprotu šīm abām grupām ir kādi kopīgi dalībnieki, tāpat The Seconds ir saistība ar vēl vienu lielisku grupu - Yeah Yeah Yeahs, un varbūt tas spēj kaut ko izteikt, bet tikpat labi - pilnīgi neko. Varbūt kaut ko spēj izteikt salīdzināšana ar Melt Banana, jo tā ir vienīgā grupa, kas man nāk prātā, klausoties šo. Varbūt tas balss dēļ. Nezinu. Kaut kur izlasīju, ka tas esot neo-punk, lai ko tas arī nozīmētu. Ex Models varētu būt kaut kāds jazz-neopunk-šizofrēnxperimental vai sazin vēl kas, un, lai kas tas arī būtu, tas viss tiek spēlēts ārprātīgā ātrumā, un otrā grupa - tas pats, tikai nedaudz pancīgāk un mierīgāk, un, kas zīmīgi, saprotamāk, ja šo vārdu vispār var lietot šī splita sakarā. Sasodīts, kādēļ tikai piecas minūtes?! Katrā gadījumā, ja iespējams, dabūjiet rokā šo te un - pilnīgi noteikti - arī abu brīnišķīgo grupu full-lenght albūmus, protams, ja jums patīk šada, pamatīgi jocīga mūzika, nedaudz šķība un neierasta, mazliet noizīga un šizīga un ļoti enerģiska. Ah, piemirsu - pilnīgi nenormāls vāciņa noformējums - rozā foniņš un tītars virsū, un kaut kur pa vidu mazas sirsniņas!

7" var nopirkt - X-Mist Records, PO Box 1545, 72195 Nagold, Germany (http://www.x-mist.de)

CD - My Pal God Records, 47 Hardy DR, Princeton, NJ, 08540 (http://www.mypalgodrecords.com)

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: X-Mist Records / My Pal God Records

Tracklist

  1. Ex Models - U GOt WHAt I NEEd (sHake)
  2. Ex Models - 3 WEE ks
  3. The Seconds - Mommymommymommy
  4. The Seconds - BETTeR SUiT

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.