ALBUMU APSKATI

Evergeen Terrace - ...Losing All Hope Is Freedom

Ctrl_bug 01.08.2012. 00:20
Pārklausoties no katras dziesmiņas pa druskai, nekas īpašs neaizķer... Liekas, ka esot kārtējs hc relīzs ar 2 wokāliem un kvalitatīvu saundu, toties pēc kārtīgas pilnas albūma noklausīšanās smukie meldiņi un labi pārdomātas divokāliskas partijas liek spiest "replay"...

Pārklausoties no katras dziesmiņas pa druskai, nekas īpašs neaizķer... Liekas, ka esot kārtējs hc relīzs ar 2 wokāliem un kvalitatīvu saundu, toties pēc kārtīgas pilnas albūma noklausīšanās smukie meldiņi un labi pārdomātas divokāliskas partijas liek spiest "replay" un noklausiities šo klausāmvielu vēlreiz un vēlreiz.. Ne vien vokālās partijas, bet arī pavadījums neatpaliek. Divu ģitāru kvalitatīvs skanējums pilnveido skanējumu, un bass savieno vienā pavedienā to ar bungu skanējumu (starp citu, bundzinieks šeit izmanto 2-pedāļu "bočku", kas piedod ļoti sulīgu skanējumu).

Visumā jākonstatē, ka Evergreen Terrace savas neilgās pastāvēšanas laikā (formējās tikai 1999 gadā) ir izveidojusi ļoti augsta līmeņa hc/punk skanējumu ar melodic/emo elementiem.

Albūma garums ir ļoti piemērots, nav par īsu un arī par garu, kas ļauj pilnībā izbaudīt patīkamo skanējumu, bet neatrofēt ausis.

Albūma ravējgabali: "Tevis Sux", "In My Dreams I Can Fly", "Sunday Bloody Sunday" (ļoti kvalitatīvs U2 kovers).

Albūma kopējais laiks - 32:20

Izdošanas datums: 31.07.2001.

Izdevējs: Indianola Records

Tracklist

 1. Sweet Nothings Come Forever
 2. Tevis Sux
 3. Failure of a Friend
 4. Embrace
 5. Manifestation of Anger
 6. What Would Jesus Do With a Weapon
 7. In My Dreams I Can Fly
 8. Behind My Back
 9. This Wonderful Hatred
 10. Look Up At the Stars and You're Gone
 11. + Sunday Bloody Sunday [U2 Cover]

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.