ALBUMU APSKATI

Cult Of Luna - Salvation

kontrolz 01.08.2012. 02:01
Viens no pēdējiem atklājumiem, kas ir kā pielipis manai 'pleilistei'. Vispārīgi Zviedrijas skatuve pārsteidz ar savu 'smago' izpildītāju klāstu, kurš Eiropas mērogos noteikti ir viens no kalorītākiem ar Arch Enemy, Meshuggah, In Flames, At The Gates, Dimmu Borgir, Dark...

Viens no pēdējiem atklājumiem, kas ir kā pielipis manai 'pleilistei'.

Vispārīgi Zviedrijas skatuve pārsteidz ar savu 'smago' izpildītāju klāstu, kurš Eiropas mērogos noteikti ir viens no kalorītākiem ar Arch Enemy, Meshuggah, In Flames, At The Gates, Dimmu Borgir, Dark Tranquillity, Soilwork, Children Of Bodom u.c. priekšgalā, kuri noteikti nav sveši daudziem jo daudziem smagās mūzikas cienītājiem - vai tie būtu 'hardkoristi' vai 'metālisti'. Viens no spilgtajiem Zviedru fenomenu piemēriem noteikti ir Cult Of Luna.

Šai grupai no Zviedrijas ir visai daudz dalībnieku - veseli 7 - Klas Rydberg (vokāls), Erik Olofsson (ģitāra), Thomas Hedlund (bungas), Magnus Lindberg (apskaņošana, perkusijas, ģitāra), Johannes Persson (ģitāra), Andreas Johansson (bass), Anders Teglund (sempli, sintezators).

Daudzi varbūt varētu nosaukt Cult of Luna puišu veidoto mūziku par nogurdinošu, jo klausītājs vidēji vienas dziesmas laikā tiek 'mocīts' ilgak par 8 minūtēm. Bet manuprāt tas veido vienīgi savu neatkārtojamu atmosfēru un kompozīciju, jo dziesmas kaut arī ir garas, taču pārplūst viena no otras, veidojot sava veida vienu kopīgu 73 minūšu garu skaņdarbu.

Spēlēšanas stilu nodefinēt ir ļoti grūti, jo grupa ir praktiski unikāla skanējuma ziņā. Īsi sakot, tas ir lēns, melodisks metālrokkors. Kaut cik līdzīgi pēc skanējuma varētu būt Isis, Tool, Neurosis, Breach un varbūt arī nedaudz Converge.

Īpaši izcelt kādu dziesmu ir visai apgrūtinoši, tomēr gribētos atzīmēt "Leave Me Here", kurai ir uzņemts gana interesants, ievērtēšanas vērts klips.

Mans vērtējums - 9/10.

Izdošanas datums: 20.10.2004.

Izdevējs: Earache

Tracklist

  1. Echoes
  2. Vague Illusions
  3. Leave Me Here
  4. Waiting For You
  5. Adrift
  6. White Cell
  7. Crossing Over
  8. Into The Beyond

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS