ALBUMU APSKATI

Children Of Fall - Ignition for Poor Hearts

sacrifice 01.08.2012. 00:35
Children Of Fall, šī grupa nāk no Zviedrijas, domāju ka daudziem Latvijas hardcore mūzikas cienītājiem apmēram pirms gada(30.03.2002) sanāca pabūt viņu koncertā - Rīgā(diemžēl pats nu gan es netiku).... Kopsummā Children Of Fall varētu nosaukt par SCREAMO HARDCORE,...

Children Of Fall, šī grupa nāk no Zviedrijas, domāju ka daudziem Latvijas hardcore mūzikas cienītājiem apmēram pirms gada(30.03.2002) sanāca pabūt viņu koncertā - Rīgā(diemžēl pats nu gan es netiku).... Kopsummā Children Of Fall varētu nosaukt par SCREAMO HARDCORE, dziesmas ir piesātinātas ar ātriem bungu ritmiem, dažnedažādiem ģitāru rifiem un abnormāli lieliskām basa skaņām, nerunājot par vokālu, vokāls ir vienkārši burvīgs, kliedzoš un dziedoš, bļaujoš un emocionāls līdz pēdējai elpai!!! Šis albums ir otrais no Children Of Fall, albumā ir dzirdama profesionāla pieeja mūzikai, salīdzinājumā ar iepriekšējo grupas albumu "Riding a Broken Vehicle", kas manāmi atpaliek gan skaņas kvalitātes gan arī spēlēšanas ziņā. Vairāk neko es nevaru pastāstīt, tas ir jādzird pašiem !!! līdzīga grupa varētu būt A Jealousy Issue...!!!

Izdošanas datums: 01.01.2002.

Izdevējs: Scene Police

Tracklist

 1. The Eye Of The Storm
 2. Unbeliever
 3. Deras Behov Har Ingen Grans
 4. Becoming Less
 5. Interlude
 6. Rites Of Passage[MP3]
 7. Least Resistance
 8. Sick Of Medicine
 9. Interlude
 10. Keeping It Real
 11. Out Of Fate's Hands
 12. Reclaim Life

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.