ALBUMU APSKATI

Cave-In - Antenna

Jānis X 01.08.2012. 00:38
Pirmā dziesma mani saplosīja gabalos. Un nākamā ievirzīja emocionāla alternatīvā roka gaisotnē. Kopējā noskaņa ir tāda ļoti īpatnēja - it kā viss ir ļoti mierīgi un izjusti, tomēr te neož pēc lēta pop/roka. Dažbrīd viss atgādina Radiohead darbus, pat ļoti,...

Pirmā dziesma mani saplosīja gabalos. Un nākamā ievirzīja emocionāla alternatīvā roka gaisotnē. Kopējā noskaņa ir tāda ļoti īpatnēja - it kā viss ir ļoti mierīgi un izjusti, tomēr te neož pēc lēta pop/roka. Dažbrīd viss atgādina Radiohead darbus, pat ļoti, bet es nesauktu šo par kopēšanu vai tamlīdzīgi, jo var saklausīt ļoti originālas fiškas, un, protams, nekas taču nerodas no nekā - šis tas no alternatīvā metāla [vairāk roka;], emo roka un citām lietām [jāsaka, dažbrīd tiešām uz Pink Floyd pusi]. Patiesībā skan diezgan atbilstoši šī brīža situācijai alternative rock lauciņā [līdzīgi Muse]. Tikai šis ir sarežģītāks garadarbs.

Starp citu, savulaik šī grupa iesāka ar diezgan pasmagu hardcore skanējumu un tad laikam diezgan pēkšņi to atstāja pagātnei. Varu tikai teikt - labi, ka tā :). Jāsaka, ka varbūt iepriekšējais Ep bija nedaudz vieglāk uztverams [tāpat grupa nomainījusi savu ilggadējo leiblu HydraHead], un šis nu jau 50minūtīgais albums ir lielāks uzmanības pārbaudījums, tomēr melodijas ir ļoti patīkamas un es noteikti ieteiktu šo grupu alternatīvā roka un emo cienītājiem, lai gan negaidiet vienkārši uztveramu mūziku. Šķiet, nav nemaz vērts runāt par Cave-In spēlētmāku - viss ir burvīgi nospēlēts un arī izdomāts. Teksti ir diezgan dzejiski, emocionāli, bet neņemšos kaut ko tulkot un mēģināt skaidrot - katrā gadījumā man šķiet, ļoti skaisti teksti [šajā gadījumā pat dzeja]. Noteikti vērtēju šo ar 5. Es domāju, ka pagaidām šī gada labākais albums manā plauktiņā - iesaku pilnīgi visiem melodiskās mūzikas cienītājiem!

Izdošanas datums: 18.03.2003.

Izdevējs: RCA

Tracklist

 1. Stained Silver
 2. Inspire
 3. Joy Opposites
 4. Anchor
 5. Beautiful Son
 6. Seafrost
 7. Rubber And Glue
 8. Breath Of Water
 9. Lost In The Air
 10. Penny Racer
 11. Woodwork

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.