ALBUMU APSKATI

Captain Everything! - It's Not Rocket Science

Jānis X 01.08.2012. 00:49
Atzīšos, ka nav daudz poppunk grupu, kas man tiešām patiktu un kuras es varētu klausīties biežāk nekā pāris reizes, tomēr šis nu beidzot ir viens kārtīgs, manai gaumei atbilstošs poppunk / skatepunk albūms! Lai arī šeit dzirdamas saldas, melodiskas, nedaudz lipīgas...

Atzīšos, ka nav daudz poppunk grupu, kas man tiešām patiktu un kuras es varētu klausīties biežāk nekā pāris reizes, tomēr šis nu beidzot ir viens kārtīgs, manai gaumei atbilstošs poppunk / skatepunk albūms! Lai arī šeit dzirdamas saldas, melodiskas, nedaudz lipīgas dziesmas, tas nav kārtējais superpuperpunk grupas ieraksts, kuram saistība ar punk ir tikpat liela kā Metalicai ar metālu. Šīs angļu grupas mūzika ir tikpat dzīvīga kā rokraksts, kurā rakstīti visi dziesmu teksti diska vāciņā. Vēl viens plus: šajā albūmā tikpat kā nav to pretīgo midtempo pseidopunk tempu, kurus spēlē vairums populāro poppunk grupu (vēl trakāks gadījums ir Green Day trešdaļu ritmi - kopš kura laika panki dejo valsi?!?) - visas dziesmas ir ātras un pārsātinātas ar skaistām melodijām, pietiekami sarežģītām dziesmu struktūrām, izcilām pārejām starp daļām, bet par albūma odziņu varētu nosaukt divus vokālus, kas darbojas tik saskaņoti un perfekti, ka brīžiem liekas - grupai ir kādi divi papildus reperi, pie tam ņemot vērā ātrumu, tas viss izklausās tiešām lieliski!

Teksti, protams, ir diezgan tipiski šī stila grupām (attiecības, tusiņi, nesaskaņas utt), lai arī jāatzīmē, ka brīžiem tie ir burvīgi saskaņoti ar mūziku, piemēram, dziesmā 'The Party's Next Door', kurā mūzika sāk gluži kā ķerties pēc vārdiem 'and the needle on the records skips again'.. Dziesmas brīžiem skaisti savienojas, ir daži jauki sempli un tamlīdzīgas garšvielas.

Kopumā jāsaka, ka tiešām lielisks ieraksts, kurр mani paņēma ar savu ātrumu, spraigo struktūru un zibenīgo dubultvokālu, sarežģītajām pārejām un kopējo pozitīvismu (ko, starp citu, pastiprina vāciņš - diezgan jauks!). 'I know it's not a cool thing to do, write a sad song with a happy tune...' Mans vērtējums: 5

household name records - p.o. box 12286 london sw9 6fe

Izdošanas datums: 16.06.2003.

Izdevējs: Household Name Records

Tracklist

 1. Chance of a Lunchtime
 2. Problem With Numbers
 3. Kalimbah!
 4. Petrol Fumes
 5. Rocket Science?
 6. Dear John Exam
 7. There Is No 'I' in Scene
 8. The Party's Next Door
 9. Drink 'till I'm Sick Polka
 10. Six Feet Forward
 11. ...
 12. I'd Rather Have a Full Bottle in Front of Me Than a Full Frontal Lobotomy
 13. Chuck Me In
 14. Play Faster

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.