ALBUMU APSKATI

Bridge to Solace - Of Bitterness And Hope...

sacrifice 01.08.2012. 01:20
Ak Dievs, to ko Jums pastāstīšu vismaz man aizrāva sirdi pavisam noteikti, šis notikums mani papriecēja tieši vienu dienu pirms jaunā gada, es uzzināju par šo grupu un nemitīgi metos meklēt to caur visam i-tīmeklim, vienārši šī grupa nevarēja mani atstāt vienaldzīgu,...

Ak Dievs, to ko Jums pastāstīšu vismaz man aizrāva sirdi pavisam noteikti, šis notikums mani papriecēja tieši vienu dienu pirms jaunā gada, es uzzināju par šo grupu un nemitīgi metos meklēt to caur visam i-tīmeklim, vienārši šī grupa nevarēja mani atstāt vienaldzīgu, jo uzzināju no kāda Aleksandra, proti grupas Marschak(emocore, Krievija) ģitārista, ka šajā grupā izrādās spēlē divi dalībnieki no grupas kura diemžēl pirms diviem-trim gadiem pajuka, tā bija viena no manām vismīļākajām grupām kura gan ar savu skanējumu, gan arī ar dziesmu tekstiem pamatīgi mani saplosīja gabalos!

Jūs noteikti daudzi gribētu uzzināt kas tā bija par grupu, kura izjuka, jāāā tā bija grupa EX-NEWBORN. Nu lūk noslēpums ir atklāts... Es jau diezgan ilgu laiku meklēju šo pārrauto ķēdi Ex-Newborn -> Dawncore(šajā grupā spēlēja ja nemaldos 2 Ex-Newborn dalībnieki) -> un beidzot atradu ko piekabināt pie tiem pašiem Dawncore, tie ir BRIDGE TO SOLACE(šajā grupā tātad dzied ex-Ex-Newborn vokāls - Zoli Jakab un bundzinieks - Tamas Kuttner). Grupa tāpat kā Ex-Newborn un Dawncore nāk no Budapeštas - Ungārijā...

Šis grupai ir patlaban vienīgais ieraksts, taču ieraksts vismaz mani nu neatstāja vienaldzīgu, nekādā gadījumā...

Par mūziku runājot, Bridge To Solace spēlē ļoti ātru emocionāl-melodisko core, ģitārrifi ir pilnīgi tādi paši kā ex-Ex-Newborn, tapēc es domāju ja būtu pats netīšām uzrāvies uz Bridge To Solace un noklausījies ierakstu, būtu secinājis ka tajā grupā pukst Ex-Newborn sirds. Tātad ģitāras ir ļoti ātras, ar daudz tā saucamajiem „soļņikiem”, bungas tikpat amazing ātras kā ex-Ex-Newborn... dziesmas These Maps Are Written With Blood sākumā ir iesaistīts arī sintezators... žēl gan es neesmu nekur atradis grupas dziesmas tekstus, bet izskatās, ka vokāls turpina tādā pašā garā tikpat strikti un politiski ar mazliet mīlestības un emocijām.

Manuprāt visi tie kas cienīja ex-Newborn, ir spiesti vienkārši iegūt savā īpašumā Bridge To Solace ierakstus...

Starp citu nosaukums Newborn vairāk patīk par Bridge to Solace, bet nu grupas būtība nemainās tikpat lieliski, kā ex-Newborn... [vērtējums 5 no 5] varbūt tapēc, ka esmu pārāk liels šādas mūzikas piekritējs, 3. dienu neņemu šo grupu ārā no winamp playlista – POWER!

Izdošanas datums: 15.08.2003.

Izdevējs: Let It Burn Records

Tracklist

 1. Interloud #1
 2. How Long Do We Have To Bear Our Fucking Crosses
 3. Interloud #2
 4. You Rewrite History With Me
 5. Interloud #3
 6. Deathrace With Dimension 4
 7. Rethink Redefine Revolt
 8. Behind Your Words Of Righteousness
 9. Paper Bags And Plastic Cups
 10. In The Shadow Of Death
 11. Goteborg

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.