ALBUMU APSKATI

Bora // Coalition - the split program

Jānis X 01.08.2012. 00:44
Jā! Beidzot šis zvērs ir atkal izlaists no krātiņa! Sākšu jau uzreiz - sasodīti labs ierakts - manuprāt, tiešām labākais, kas iznācis no Boras, un to sapratu jau ar pirmajām skaņām. Atkal nedaudz mainījies skanējums pēc Battery Cage - tas joprojām ir ātrs hc,...

Jā! Beidzot šis zvērs ir atkal izlaists no krātiņa! Sākšu jau uzreiz - sasodīti labs ierakts - manuprāt, tiešām labākais, kas iznācis no Boras, un to sapratu jau ar pirmajām skaņām. Atkal nedaudz mainījies skanējums pēc Battery Cage - tas joprojām ir ātrs hc, tomēr fiškas ir metāliskākas, daudzas newschool ietekmes un tādā garā.. Teksti joprojām diezgan tieši, par dzīvnieku tiesībām, cilvēciskām problēm utml. Runājot par Coalition, šis ieraksts ir līdzīgs viņu iepriekšējam albūman Coalition, šis varbūt ir melodiskāks. Protams, jāatzīmē, ka abas grupas skan pārsteidzoši līdzīgi un vēl pārsteidzošāka ir gan Krilaza, gan Zbyszek vokālu līdzība. Un abas grupas savu spēlēšanas stilu sauc par allschool hardcore (un es arī šeit nevaru novilkt robežu). Coalition teksti ir poļu valodā, tapēc es neko tur nejēdzu saprast:), bet man patiesībā pat ļoti patīk poļu grupas, kuru teksti ir dzimtajā valodā (jāatceras Paprika Korps).

Vēl viena šī splita burvība ir savstarpējā koveru būšana - Bora ir uztaisījuši Coalition koveru un otrādi. Starp citu, gala iznākumi ir ļoti interesanti. Tāpat es gribu atzīmēt, ka patiešām lielisks ir Coalition kovers Wonderful Life - sirdi plosoši. Un jāatzīmē, ka Polijā izdotajai diska versija ir kruts Coaltion video!

Nu ko - kopumā viens no labākajiem Austrumeiropas hc/punk ierakstiem - īsta klasika!

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: Kablio / Youth culture

Tracklist

 1. BORA // As If I Care
 2. BORA // Afraid To Live
 3. BORA // Following Rules
 4. BORA // Prieš tave
 5. BORA // Fashionable Consumer (of Death)
 6. BORA // Own Bred Fear
 7. BORA // Under Control
 8. BORA // Ja I Ty (Coalition cover)
 9. COALITION // Od Smierzchu Do Switu
 10. COALITION // Fundamental Love (Bora cover)
 11. COALITION // XXI Wiek
 12. COALITION // Metody
 13. COALITION // Pieniadz
 14. COALITION // Wonderful Life (Black cover)
 15. COALITION // Krawedz

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.