ALBUMU APSKATI

Blink 182 - Self Titled

ALvils 01.08.2012. 01:14
Pārsvarā visi sākotnējie Blink 182 daiļrades cienītāji, kas Blink 182 iepazina caur albūmiem Budda, Chemister Cat un vēl arī Dude Ranch, Blinkus vairs necik neciena un viņu mūziku neklausās sākot no Enema Of The State un Take Off Your Pants and Jacket albūmu izdošanas....

Pārsvarā visi sākotnējie Blink 182 daiļrades cienītāji, kas Blink 182 iepazina caur albūmiem Budda, Chemister Cat un vēl arī Dude Ranch, Blinkus vairs necik neciena un viņu mūziku neklausās sākot no Enema Of The State un Take Off Your Pants and Jacket albūmu izdošanas. Par iemeslu tam tiek minēts Blinku pārlieku lielais “popsīgums” (nezinu, ko īsti tas nozīmē, bet šādu apzīmējumu daudzkārt esmu dzirdējis). Viņu klipi tiek rādīti pa MTV ne tikai ASV, bet arī Eiropā, viņu diski ierindojas pirktāko disku tabulās, viņus simtiem spiedzošas meitenes ar plakātiem sagaida jebkurā vietā, lai kur arī viņi dotos. Saka, ka viņi esot krasi mainījuši ģērbšanās stilu un dziesmu teksti ir palikuši pilnīgi nekādi. Viņi ir populāri, tas tiesa, bet kāds tur sakars ar viņu spēlēto mūziku? Vai mūzika, dēļ tā, ka viņi ir populāri, uzreiz arī automātiski ir “popsīga”? Varbūt vienkārši ir nedaudz skaudība par to, ka viņiem ir viss, ko vien viņi vēlas (bāc, kas tie par pankiem, kam ir VISS, kam nekas netrūkst, kam ir naudas vairāk, nekā viņi prot izskaitīt?), kā arī, par to, ka viņu mīļoto mūziku klausās vēl miljoniem citu ļautiņu, no kuriem pilnīgi noteikti lielākā daļa taču NEKO nerubī, ir debili pozeri utt utjp. :) Man kautcik Blink 182 vienmēr ir patikuši, arī pēc albūmu Enema Of The State un Take Off Your Pants and Jacket izdošanas, man necik neinteresē tas, cik kopijās tie ir pārdoti, cik meitenes viņus ieraudzījušas piečurā bikses utt utjp, man vienkārši patīk viņu mūzika, un es nesaskatu, ka viņu dziedātie teksti būtu krasi mainījušies, manuprāt, Blinki vienmēr ir dziedājuši diezgan sviestu, tāpat nesaskatu, ka viņu imidžs būtu kautcik mainījies. Viņiem nekad nav bijis nekāds īpašs imidžs un neredzu, ka tagad būtu. Nafig es to visu tagad stāstu, ja runa ir par viņu jauno, 18.novembrī iznākušo albūmu, kam ir tāds pats nosaukums kā grupai, proti, Blink 182. Tāds, ka dēļ visām šīm dažādajām domām par Blink 182, es ignorēju visus anti-blinku propogandētājus (ek, ku jestri tas skan!), un turpināju varētu pat teikt fanot par Blinkiem un ar ļoti lielu nepacietību gaidīju jauno Blinku albūmu, ko vēl pavasarī solīja izdot ne vēlāk kā jūnijā, taču galu galā ar izdošanu iekavējās līdz 18.novembrim. Vasarā viņi izdeva ieskatam tādu kā demo versijualbūmam, mūsdienīgi to sauc laikam par singlu vai EP, vai vatever, ar nosaukumu “Action”, kurā bija iekļautas 3 dziesmas, kurām vajadzētu būt jaunajā albūmā, kā arī internetā visu vasaru bija plaši pieejama dziesma Feeling This (kas patiesībā ir tā pati dziesma Action jeb otrādi), noklausījies šo dziesmu, es nospriedu, ka šim jābūt Blinku labākajam albūmam, vēl jo vairāk, ja viņi tik ilgi kavējas ar izdošanu, noteikti Blinki ļoti cītīgi pie tā strādā, vēl jo vairāk, ja tas būs self titlēds (nosaukts grupas vārdā).

Tuvojoties novembrim, sāku cītīgi meklēt kaut ko vairāk no jaunā albūma ar tādu programmiņu palīdzību kā kazaa, winMX un DC++ (kurš gan to nedara?!), un saskāros ar līdz šim nesastaptu viltībiņu, ko Blinki bija izstrādājuši, proti, ar to, ka kazaa bija daudz (no daudziem jūzeriem) pieejamas dziesmas, kuru nosaukumi sakrita ar gaidāmā albūmā esošo dziesmu nosaukumiem, taču, tās “nokačājot”, izrādījās, ka tās visas satur vienu un to pašu reklāmu par gaidāmo albūmu, un ne sūda no pašām dziesmām. Tiešām “cepuri nost”! Ar tādu joku vēl nekad nebiju saskāries, veikli nostrādāc. Bet mmm mjā, neskatoties uz to, es pamanījos tomēr šo albūmu iegūt jau 13.novembrī. (tas izklausās pēc lielīšanās? Nu ja! Tā taču arī ir lielīšanās!) Tad arī es to noklausījos ļoti, ļoti daudz reizes un konstatēju, ka tas ir sliktākais albūms, ko jebkad Blink 182 ir ierakstījuši. No pankroka tur ir maz kas palicis pāri. Nedaudz elektroniski specefekti, nedaudz klavieres, ritmi dažādi, šis tas no triphopa, šis tas no britpopa, pārsvarā pa visa kā no POPa, bet vienīgā kautcik pankrocīgā un simpātiskā dziesma tai diskā ir tā pati Feeling This. Ja varat netā kaut kur to nokačāt, dariet to, bet netērējiet savu piķi pērkot debīlāko albūmu, ko par šo piķi var nopirkt! ;)

Izdošanas datums: 18.11.2003.

Tracklist

 1. Feeling This
 2. Obvious
 3. I Miss You
 4. Violence
 5. Stockholm Syndrome
 6. Down
 7. The Fallen Interlude
 8. Go
 9. Asthenia
 10. Always
 11. Easy Target
 12. All of This
 13. Here's Your Letter
 14. I'm Lost Without You

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.