ALBUMU APSKATI

Behind The Sun - Broken Hearts And Shattered Bones

Jānis X 01.08.2012. 00:17
Šīs grupas lielākā īpatnība ir kontrasts starp emocionālo [mierīgo, melodisko] un brutālo [agresīvo, metālisko]... Dziesma sākas ar smagu metalcore, tad negaidīti pāriet uz pilnīgi mierīgu melodisku daļu ar pavisam citu vokālu [laikam grupai ir 2i vokāli], un tā...

Šīs grupas lielākā īpatnība ir kontrasts starp emocionālo [mierīgo, melodisko] un brutālo [agresīvo, metālisko]... Dziesma sākas ar smagu metalcore, tad negaidīti pāriet uz pilnīgi mierīgu melodisku daļu ar pavisam citu vokālu [laikam grupai ir 2i vokāli], un tā visu laiku, dziesmu uzbūvei gan mainoties.. Dažas dziesmas ir galīgi ātras un brutālas. Bet dažas pilnīgi mierīgas, ģitārām skanot bez distortion.. Teorētiski tas varētu būt new age metal, bet nav! Jo metaliskās daļas ir pārāk neraxturīgas numetālam. Savukārt arī dziedošais vokāls vairāk atgādina kautkādu alt. metal vai pat post grunge, vai ko tamlīdzīgu... Tas pats notiek arī ar ģitāru un visu pārējo instrumentu skanējumu - no vienas noskaņas otrā, brīžiem sajaucoties, brīžiem nošķiroties.. Kopumā pietiekami interesanti,lai veltītu šim diskam 48 minūtes. Tas kontrasts tomēr aizķer..

--> Emptyfootprints@hotmail.com [meils pasūtīšanai ne-amerikā]

Izdošanas datums: 01.01.2002.

Izdevējs: Too Damn Hype records

Tracklist

 1. Flesh To Stone
 2. Empty Footprints
 3. Dark Skies Ahead
 4. End Of Time
 5. Glassfist
 6. Finally
 7. Today I Died
 8. Forgetting My Greatest Weakness
 9. River Runs Red [cover of Life of Agony]
 10. Vertigo
 11. Tomorrows End

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.