ALBUMU APSKATI

All Systems Go ! - Mon Chi Chi

Jānis X 01.08.2012. 01:11
Šis ieraksts manā plauktiņā stāv jau vairākus mēnešus, tomēr visu laiku nespēju saņemties uzrakstīt aprakstu. Varbūt tādēļ, ka no sākuma šī muzika man neko īpašu neizteica - nu tāds punkrociņš, tāds mazliet rokenrollīgs et cetera.. Bet tā pamazām, pēc...

Šis ieraksts manā plauktiņā stāv jau vairākus mēnešus, tomēr visu laiku nespēju saņemties uzrakstīt aprakstu. Varbūt tādēļ, ka no sākuma šī muzika man neko īpašu neizteica - nu tāds punkrociņš, tāds mazliet rokenrollīgs et cetera.. Bet tā pamazām, pēc vairākām paviršām klausīšanās reizēm, ļoti haotiskām un pārsvarā uz sūdīgas aparatūras, beizot nolēmu noklausīties visu - no sākuma līdz galam. Un izrādījās, ka daudzu dziesmu piedziedājumi man ir pamatīgi pielipuši un laikam ir uzskatāmi par pamatīgiem grāvējiem! Njā, ja atkal jāmēģina definēt stilu, būs tā pagrūtāk - laikam jau tas pats post-emo-punk un rock'n'roll (domāts jaunais šīs mūzikas punkvilnis) apvienojums, un atkal man grūti ar kaut ko salīdzināt, jo vispār jau šada veida grupas ir saradušās diezgan padaudz, bet kāda konkrēta man nenāk prātā - vārdu sakot, visi šitie Džimmiji, Sitīmoušonsoundtreki un Getupkidi, un Haivi, Vaini, Four Skveiri un tā tālāk. Laikam jau tas pats Jimmy Eat World ir vispiemērotākais salīdzinājums.

Patiesību sakot, man vairāk patīk tā garāžrokenrolla pieskaņa, kas brīžiem ņem virsroku, bet pārsvarā tiek atjaukta ar pamatīgu devu emopunk. Balss šim puisietim ir kopējam stilam piemērota - diezgan augsta un tāda vē-vē ļodzīga (t.i. rockenrollerstilīga) un brīžiem atkal - uz Weakerthans pusi, nu kaut kāds "no-visa-pa-druskai-hibrīds", brīžiem, protams, ar nelielu distortion piesmaciņu. Kopumā skaņa man šķiet nedaudz par aizsmakušu, laikam arī pārāk "normāla", t.i., nekādu experimentu un kļūdu, tādēļ arī laikam no sākuma neaizgāja - skan pārāk tipiski šāda tipa grupām. Laikam neko daudz piebilst vairs nevaru - ļoti normāls ieraksts, pa pusei ļoti labs, pa pusei viduvējs. Nu tāds trīs ar plusu vērtējums. Nu, kā jau teicu, Džimija, Pasaules Ēdāja, faniem varētu garšot arī šī - Mon Chi Chi pasaule..

Bad Taste Records, Box 1243, 221 05 Lund, Sweden

http://www.bastasterecords.se (šī leibla lapā varat paklausīties arī All Systems Go dziesmiņas..)

Izdošanas datums: 11.04.2003.

Izdevējs: Bad Taste Records

Tracklist

 1. Taking Up Space
 2. All These Things
 3. Fascination Unknown
 4. Roll Your Eyes
 5. Running Blind
 6. Motorbikes
 7. Tell Vicki
 8. Robots
 9. Normal Doesn't Live Here Anymore
 10. Record of Hate
 11. Sweet Revenge
 12. Meagan's Law

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.