ALBUMU APSKATI

Albuma apskats: And So I Watch You From Afar - All Hail Bright Futures

Jānis Andersons
JĀNIS ANDERSONS 03.04.2013. 15:17
Kad, vismaz pagaidām, ārā ziema neatkāpjas un visiem prasās nedaudz vairāk saules ikdienai – šis albums ir tieši tas ko Tu meklē!

And So I Watch you From Afar ir četru čaļu instrumentālieksmermentālā grupa no Belfastas, Ziemeļīrijā, kas jau kopš pašiem pirmsākumiem nedaudz izceļās uz pārējās post-roka skatuves, bet man jāsaka, ka ar šo jaunāko albumu puiši ir pārspējuši paši sevi.

All Hail Bright Futures ir 3. grupas albums, kas sastāv no 12 skaņdarbiem standarta versijās un vel papildus diviem, ja esi ļāvies pierunāties uz digitālo formātu, tādējādi nodrošinot sev aptuveni 50 minūtes ar pilnvērtīgu skaņu celiņu savām pastaigām, braucienam ar auto, vai jebkam citam.

Albuma pirmās skaņas veido dziesma „Eunoia” ar pavisam pavasarīgu tekstiņu „The Sun, The Sun, The Sun Is In Our Eyes”, kas kalpo kā ievads nākamajam gabalam – „Big Thinks Do Remarkable”, kurā turpinās šī pati tēma ar gaišu domu sprādzienam pielīdzināmu ģitāru partijām.

Arī ar nākamo gabalu grupa nedomā piebremzēt uzņemto, diezgan ātro tempu, mūziku pavadot ar kaut ko tik vienkāršu, kā pašu dungošnu līdzi savai mūzikai ar la-la-la-la, vai kaut ko tādu. Un vel nākamajā gabalā mācot mazus bērnus izburtot vārdu Ambulance.

Tam visam vel seko vel daudz jauki pārsteigumi un dziesmas, kas sastāv no vairākām daļām. Tikai pavisam nedaudz grupa nomierinās tituldziesmas laikā, un tam sekojošajā albuma noslēdzošajā gabalā – „Young Brave Minds”

Albums tika ierakstīts 2011.-2012. Gada laikā Start Together Studios, bet izdots 15. Martā leibla „Sargent House” paspārnē. To gan producējis, gan miksējis Rocky O'Reilly. Ieraksta skanējums visnotaļ ir pozitīvs un gaišs, par ko tad viņam arī daļēji būtu jāpasakās.

Es domāju, ka daudz nekļūdīšos, sacīdams, ka vismaz manā vērtējumā šis pavisam notikti būs ja ne labākais, tad vismaz viens no labākajiem šā žandra albumiem šogad, un ir pelnījis atrasties katra kārtīga mūzikas mīļotāja kolekcijā.

Vērtējums – 10/10

          

Dziesmu saraksts:

1.       "Eunoia"
2.       "Big Thinks Do Remarkable"
3.       "Like A Mouse"
4.       "Ambulance"
5.       "The Stay Golden Pt. 1"
6.       "The Stay Golden Pt. 2 (Rats on a Rock)"
7.       "The Stay Golden Pt. 3 (Trails...)"
8.       "Mend And Make Safe"
9.       "Ka Ba Ta Bo Da Ka"
10.     "Things Amazing"
11.     "All Hail Bright Futures"
12.     "Young Brave Minds"

iTunes Bonuss
13.     "Gum"
14.     "Spiderbox"

Formāti: CD, Vinyl, Digital Download
Albumu iespējams paklausīties un iegādāties šeit

Lasi vēl

Komentāri

Dodu savas 9 no 10 acīm! Lielisks albūms!
tiešām patīkams atklājums. paldies
Par cik es tāds nopietns fans šijiem esmu, biju pārsteigts - negatīvi. Visās dziesmās dzied, tas bija tāds wtf. Diezgan švaks albums sanācis.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.