ALBUMU APSKATI

Albert React - Confluence & Scrapes

Samts 01.08.2012. 01:52
... "Kas tas ir?" jautāja suns Funs. "Tas ir vējš", viņš saņēma atbildi. "Vējš ir, tu viņi neredzi, bet jūti, ka viņš ir". Suns Funs bija apmulsis... Tieši tā es esmu apmulsis, jo manās rokās iekritis dargakmens - Albert React 2003.g. ieraksts. Es viņu neredzu...

... "Kas tas ir?" jautāja suns Funs. "Tas ir vējš", viņš saņēma atbildi. "Vējš ir, tu viņi neredzi, bet jūti, ka viņš ir". Suns Funs bija apmulsis...

Tieši tā es esmu apmulsis, jo manās rokās iekritis dargakmens - Albert React 2003.g. ieraksts. Es viņu neredzu dzīvajā, bet jūtu, ka šis ir!

Ir dzirdēts tik daudz kas. Un tik dažāds. Daudz grupas var ielikt vienā būrī (mēs spēlējam piem. elektric jazz). Vat? Bet manuprāt ir "bums" mixēt visādus stilus kopā. Un ieguvējs, manuprāt, ir arī pats klausītājs, kad parādās dažādība. Nekad nebūtu radies rasols, ja nepamēģinātu sajaukt majonēzi ar tiem sasmalcinātajiem n-tajiem dārzeņu un gaļas kubikiem. Nebūtu futbols, ja izstīdzējušie onkas nesāktu spārdīt apļveida figūru. Un nerastos dažādi inčīgi muzona stili, ja cilviņi nebūtu sākuši experimentēt un iet tālāk. Jo viss, kas ir neparasts, citādāks kā līdz šim dzirdētais, redzētais, piesaista. Un tā man ir ar Albert React. Shitie džeki parāda, cik roks var būt emocionāls, ar perfektu melodisku vokālu, meistarstiķīgiem gičas fragmentiem. Manuprāt, tas daudzām grupām pietrūkst - izkopt savu spēlēto mūzikas stilu, integrējot iekšā ko varen atšķirīgu. Jo kūka no ārpuses var šķist laba, bet ja tai iekšā kaukāds pretīgs fillings - tefteļi ar vēdzelēm - tad sorry - šķebina. So, kamõn, iztīri iekšas, pārstādi sirdi, un uzliec virsū zemeni.

Kad pirmo reiz klausījos šo albūmu, es biju šokā...Kauko TIK ... , ar baudu izgaršoju katru takti. Un katra grupa, kas patīk, ir unikāla, gluži kā ikviens cilvēkbērns, katrs būdams neatkārtojams. Tikai - mums var no tām visām masām patikt tikai viens vienīgs. Tur jau tā fiška - negaudies, bet sameklē pats!

Albert React tiek uzskatīta par Pensilvānijas Great Hope. Viņu spēlēto mūzikas stilu piedēvē tādām grupām kā At the drive in, Glassjaw un Thursday. Es gan gribētu oponēt. Nu, varbūt tikai Thursday viņi nedaudz pietuvojas skanējuma ziņā. Taču, ja Thursday man atstāj skaidru, aukstu un skaudru, pat depresīvu, bet tomēr dziļu un skaistu noskaņu, tad Albert React ir kas diametrāli atšķirīgs. Jā, jā, romaņķika, vecīt (vecenīt). Nu, a ja Tu esi viens kreptīgs bekona blāķis un tev nav vajadzīgas tādas lietas kā augļi, nu tad sorry ēvald.. Jo cilvēks nedzīvo no maizes vien. Un ja esi no tiem , kas saka - another emo crap shit pii*** - neko darīt. Viņi jūt to tā.. Turpini asināt savu motorzāģi, auj kājās kirzavikus un ej betonēt savu azbesta raktuvi. Nu, vajag arī ko sirsniņai! :) a vot sirsniņā plovs bāc :) dažiem.

Krutākais par Albert React ir, ka vot piedur tā oriģinalitāte, smagnējība, lēnie ritmi, un sulīgais vokāls. Un vietām screamo elementi piešķiļ dzirksti drūmai dienai. Dziesma "Even" mani saviļņo, krasi atšķiras no pārejām. Daudzas dziesmu daļas itkā pieved pie negaidīta iznākuma. Itkā tu ietu caur tikko pielijušam mežam, bet pēkšņi sev priekšā redzi valdzinošu oāzi. Savukārt dziesma "If anything " sākas ar atmosfērisku dziedājumu. Es teiktu, laba grupa, ļoti labs ieraksts, un perfekta nokaņa, jutekliska mūzika. Par dziesmu vārdiem - atkal nevar pateikt, par ko precīzi dzied. Salīmēts kopā pa fragmentiem. Un tas man patīk, jo nav manāmas salaiduma vietas, bet rodas pilnīga skaņa un noskaņa. Mans mīļākais albūms patreiz un cd vāciņš, un es iztērēju visas piecas zvaigznes par šo albūmu! Kāda sakritība, šim albūmam, gluži kā drīzumā manas māsas Dāvītim, šodien aprit gadiņš! .. Skaisti

Ir rudens, un albūms noformēts rudeniski, ar lapām, sērīgu putnēnu, kas uztupies uz sarkano, sakaltušo lapu zariem. Nē, viņam nav izdurta acs, kā izskatās, viņs tikai nedaudz iesnaudies. Pie pašas lielās karstās saules..

Izdošanas datums: 04.11.2003.

Izdevējs: Eulogy recordings

Tracklist

  1. Breathe
  2. Vanilla
  3. Turn
  4. The soundtrack to a nightmare
  5. The same things from different lips
  6. July's memoir
  7. On memory
  8. Even
  9. If anything
  10. Confluence & scrapes

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.