ALBUMU APSKATI

Abduktio - Poissa silmista, piossa mielesta (Out of sight, out of mind) EP

Jānis X 01.08.2012. 00:41
Patiesībā šis man ir pamatīgs pārsteigums - kaut ko tādu nebiju gaidījis no Somijas. Puiši spēlē diezgan eklektisku hardcore (jeb kā paši saka - moderno hc), kur dzirdamas gan melodijas, gan ātras un brēcošas daļas, gan refused-veidīgs rock'n'roll hardcore, gan funk...

Patiesībā šis man ir pamatīgs pārsteigums - kaut ko tādu nebiju gaidījis no Somijas. Puiši spēlē diezgan eklektisku hardcore (jeb kā paši saka - moderno hc), kur dzirdamas gan melodijas, gan ātras un brēcošas daļas, gan refused-veidīgs rock'n'roll hardcore, gan funk un reggae fiškas (nu man jau laikam ir līdzīga muzikālā domāšana:). Diezgan sarežģīti ritmiņi un - ak, jā! teksti somiski, kas protams liedz man saprast, par ko ir texti. Labi, ka man ir bukletiņš, kur rakstīts: "Kāds varētu mūs saukt par anarhistiem. Mēs ticam, ka vienīgā cilvēkam vajadzīgā autoritāte ir viņš pats/pati." Viņi min, ka ir politiska hc/punk grupa, nu gribētos jau kaut kādus tekstu skaidrojumus, kaut gan pati bļaušana somiski (un arī tekstu rakstīšana somiski) ir pat ļoti apsveicama - galu galā, kurš teicis, ka angļu valoda ir tā pareizā? Skan ļoti labi! Būtībā var teikt, ka šī grupa velk uz to skandināvisko hc stiliņu, dažbrīd atsit Children of Fall, jau minētos Refused, Blindside, bet tomēr no visa mazliet - pietiekami oriģināli. Nu ko lai saka, pilnībā nožēloju to, ka nepaliku uz viņu konci Zābadakā, jo, manuprāt, ir to vērts! Un vēl nožēloju, ka neiegādājos vairāk cd priekš distro - nu lieliska grupa. Starp citu, pašizdots disks īstā DIY stilā, tas padara šo grupu vēl patiesāku. Vērtēju ar 4 1/2 vai pat 3/4, jo būtībā piesieties nav kur..

Ā, vēl taču ir labais Waileru kovers - nu ritīgi labs, sākās kā regejs un tad tāc ātrs hc/punks. Patiesībā šis disks ir lielisks!!!

pasūtiet disku: Mikko Suikkanen, Pispalan valtatie 98 A 8, 33270 Tampere, Finland.

vai sazinieties: abduktio@kapina.org --> http://kapina.org/abduktio

Izdošanas datums: 30.11.2001.

Izdevējs: Pašizdots

Tracklist

  1. Juokse tai kuole
  2. Poissa silmista, poissa mielesta
  3. Kielletty ajosuunta
  4. Log out
  5. Viimeinen mies
  6. Pari valittua sanaa
  7. Get up, stand up (the Wailers Cover)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.