ALBUMU APSKATI

Abduktio - Discography 2001 - 2004

Jānis X 01.08.2012. 02:22
Atceros, pirms pāris gadiem Abduktio demo man sagādāja pamatīgu pārsteigumu - patiešām lielisks hardcore ar rock'n'roll piegaršu no Somijas. Šķiet, pagājušajā gadā viņiem iznāca albums uz Fullsteam Records un decembrī mums bija iespēja šo lielisko grupu vērot arī...

Atceros, pirms pāris gadiem Abduktio demo man sagādāja pamatīgu pārsteigumu - patiešām lielisks hardcore ar rock'n'roll piegaršu no Somijas. Šķiet, pagājušajā gadā viņiem iznāca albums uz Fullsteam Records un decembrī mums bija iespēja šo lielisko grupu vērot arī dzīvajā šepat, Rīgā. Cik zinu, nupat iznācis viņu jaunais albums, tomēr runa būs par šo Krievijas leibla Old Skool Kids izdoto diskogrāfiju, kas ir svētīga lieta, ņemot vērā, ka vēl pirms "Poisa silmista, poisa mielesta" demo EP somugru zēni sarakstījuši veselu čupu demo dziesmas (vismaz man ir tādas aizdomas), no kurām gan tikai piecas iekļautas šajā diskā. Un nu jums iespējams dabūt visu labumu vienā ripojošā diskā, kas tak ir kruti!

Īstenībā neko daudz vairs piebilst nevar - šeit ir 20 lieliskas hardcore dziesmas ar diezgan politiskiem tekstiem somiski (šajā diskā visām dziesmām ir pievienoti skaidrojumi / tulkojumi gan angliski, gan krieviski). Patīkami, ka muzikāli brīžiem dzirdamas jaukas atkāpes un eksperimenti (Boba Mārlija kovers - supro!), tādēļ garlaicīgi nepaliek. Jāpiebilst, ka jaunās dziesmas ir ātrākas, vairāk punk/hc, varbūt arī dinamiskākas (arī pats ieraksts labāks), tomēr man personīgi vislabāk patīk dziesmas no iepriekšējā EP, kur vairāk jūtams rokenrols (man šķiet, arī ietekmes no Refused) un atkāpes no hardkora. Atliek piebilst, ka ārtworks ir lielisks. 47 minūtes spēka!

p.o. box 64 | 109147 | moscow | russia | info@oskrecords.com | www.oskrecords.com

Izdošanas datums: 11.05.2005.

Izdevējs: Old Skool Kids records

Tracklist

 1. Soitellen sotaan (Dancing Off To War)
 2. Sydänkohtauksia (Heart Attacks)
 3. Työn antisankari (Working Class Anti-Hero)
 4. Lähempänä tulta (Closer To The Fire)
 5. Elävien kuolleiden yö (Night Of The Living Dead) (mp3)
 6. Roskapuhetta (Talking Rubbish)
 7. Niin lähellä, niin kaukana (So Near, So Far Away)
 8. Hautarauha (Peace In The Graveyard)
 9. Juokse tai kuole (Run Or Die)
 10. Poissa silmistä, poissa mielestä (Out Of Sight, Out Of Mind)
 11. Kielletty ajosuunta (The Forbidden Direction)
 12. Log Out (mp3)
 13. Viimeinen mies (The Last Man)
 14. Pari valittua sanaa (A Few Chosen Words)
 15. Get Up, Stand Up*
 16. Vihreitä miehiä 2.01 (Green Men 2.01)
 17. Mantra
 18. Incognito
 19. Dilemma
 20. Antiteesi (Antithesis)

Lasi vēl

Komentāri

Klau,varbūt kādam ir?? :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.