ALBUMU APSKATI

A Jealousy Issue - Somebody Shoot Me, I think I'm In Love

Jānis X 01.08.2012. 00:08
Ja vokāls nebūtu tik gaļains & kārtīgam metālam raxturīgs, a jealousy issue varētu nosaukt par vidusmēra metal-emocore.. manuprāt mūzika un nepierastais vokāls padara visu tādu "smagi-emocionālu" [iedomājies sajūtu, kad esi vīlies un skaties uz visu ar nožēlu]....

Ja vokāls nebūtu tik gaļains & kārtīgam metālam raxturīgs, a jealousy issue varētu nosaukt par vidusmēra metal-emocore.. manuprāt mūzika un nepierastais vokāls padara visu tādu "smagi-emocionālu" [iedomājies sajūtu, kad esi vīlies un skaties uz visu ar nožēlu]. Nav depresīvi, bet nu kautkā ļoti izjusti un jūtīgi [cik nu tādā metālā ir iespējams].. labi, ka tikai 5 dziesmas, jo, ja būtu vairāk, sāktu likties apnicīgi. varbūt tā īsti nav tā mūzika, kas man vislabāk patīk.. doll face laikam man patīk vislabāk no visām dziesmām, jo labi savienojas melodiskas ģitāras un tas metāliskais vokāls.

Izdevējs: Indianola Records

Tracklist

  1. Burning Butterflies
  2. Dollface
  3. Paperweight
  4. In The Shape Of Stars
  5. Take A Picture, She’ll Last Longer

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.