ALBUMU APSKATI

93 Million Miles - Self Titled

hedache 01.08.2012. 01:10
Šis būs nu jau kārtējais apraksts, kurā nebūs nekādu smago metālu utt., nebūs arī izsaucienu – jumpdafuckup stilā, un vispār man, piemēram, nav galīgi nekādas fiškas (ar pokemoniem vai arī ar turboreindžeriem ;D) un zināšanu par skarbo hard’n’heavy scēnu....

Šis būs nu jau kārtējais apraksts, kurā nebūs nekādu smago metālu utt., nebūs arī izsaucienu – jumpdafuckup stilā, un vispār man, piemēram, nav galīgi nekādas fiškas (ar pokemoniem vai arī ar turboreindžeriem ;D) un zināšanu par skarbo hard’n’heavy scēnu. Tas bija tāds kā neliels ievads, bet nu arī pats apraksts.

Grupa ir bijušo Refused dalībnieku - vokāla Dennis Lyxzén un ģitārista Jon F Brännström, kopējs gara darbs ar citas radošas apvienības, zem nosaukuma Saidiwas, dažiem pārstāvjiem - Anders Johansson un Jonas Eriksson (viens no daudzajiem Refused basģitāristiem). Kā ir teikts viņu biogrāfijā, tad šī projekta uzdevums un mērķis ir panāk dažādību savas mūzikas veidošanā tik tālu, lai katra dziesma būtu kaut kas savs un neatkārtojams, tā lai to darbība panāktu tradicionālās mākslas (masu kultūras) destrukciju. Veidi (t.i. izmantojamie mūzikas instrumenti) kā to panākt ir visdažādākie un to arī iesaka pati grupa, ka nav jābūt kaut kādiem standartiem, kas nosaka to cik grupas sastāvā jābūt dalībniekiem un kas viņiem ir jādara (kā, piemēram, grupā obligāti ir jābūt skrečerim jo tas tā visām noteikta stila grupām ir). Par pašu mūziku – dziesmas ir visnotaļ interesantas, liek kavēties tik nevēlamajā nostaļģijā (neizplūdīšu paskaidrojumos kāpēc) par Refused laikiem, kopumā šis ansamblis mani nežēlīgi aizķēra, tā vien gribētos panākt to laimi redzēt viņus uzstājamies dzīvajā. Dziesmu vārdi kā jau varēja gaidīt ir pilni politisku uzskatu un tādā garā (dziesmas trademarks nosaukums jau visu izsaka). Vienīgais mīnuss – pa maz to dziesmu, bet nu cerēsim, ka tās nav pēdējās. ;)

Izdošanas datums: 02.09.2003.

Izdevējs: Simba Recordings

Tracklist

  1. One day...
  2. Trademarks
  3. We could be
  4. This party sucks
  5. Campsite closed

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.