ZIŅAS

Zviedru punk/hc "Slöa Knivar" un "Knaegt" Rīgā

Ej Apskrieties/Rotten Smile 07.04.2014. 10:52
13. aprīlī klubā "Nabaklab" notiks divu leģendāru Zviedrijas punk/hc grupu "Slöa Knivar" un "Knaegt" koncerts, ko iesildīs pašmāju hc apvienība "Kaiman".

Slöa Knivar ir ātra, enerģiska punk/hc grupa no Malmes, kura izveidota 2007 gadā. Grupas soliste ir leģendārās all-girl hardcore/punk grupas "Beyond Pink" bundziniece Patrīcija. Pateicoties Patrīcijas nevaldāmajai enerģijai un atraktīvitātei grupas uzstāšanās laikā, Sloa Knivar ir guvusi atpazīstamību pasaules punk/hc scēnā, aktīvi tūrējusi Eiropā uzstājoties lielos hc pasākumos un spēlējusi ar tādām grupām kā Sick Of It All, Walls Of Jericho u.c. Savas darbības laikā ir izdevuši divus albumus un vienu EP.


Knaegt ir raw punk/hc grupa no Malmes, kura izveidota 2011 gadā. Šis projekts ir tapis apvienojoties dāžādu leģendāru Zviedrijas grupu dalībniekiem, kuru pamatgrupas ir ikoniskas vietējā un pazīstamas pasaules punk/hc scēnā. Grupas dalībnieki ir spēlējuši un spēlē grupās Satanic Surfers (1989.)., Puke (1982.), Moderat Likvidation (1980.) , Skitkids,CDCP, Revenge, Kontrovers u.c. Grupa aktīvi koncertē un uzstājas kopā ar ar tādām žanra ikonām kā Discharge, Mob 47 un citām.Koncertā uzstāsies arī pašmāju hc grupa Kaiman, kuras sastāvā spēlē dalībnieki no grupām Freelancers, Cacophonics, Defectives un grupas solists ir Baltkrievijas hc grupas Devil Shoots Devil bijušais dalībnieks.

Facebook pasākums
Pasākuma sākums: 20:00
Ziedojums grupām: 3 euro

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.