ZIŅAS

Ungāru hardcore "Don Gatto" Rīgā un Cēsīs

Depo/Fonoklub 14.05.2014. 11:44
14. maijā Rīgas klubā "Depo" un 15. maijā Cēsu "Fonoklubs" Eiropas tūres ietvaros uzstāsies hardcore apvienība Don Gatto no Ungārijas.

Don Gatto ir viena no šī brīža aktuākajām un zināmākajām Ungārijas hardcore apvienībām. Grupa izveidota 2009. gadā apvienojoties grupu "Chaos Of Disorder" un "Furgerokalabak" dalībniekiem. Savas pastāvēšanas vēsturē grupa jau ir nospēlējusi ap 300 koncertu ne tikai Ungārijā , bet arī visā Eiropā, aktīvi tūrējot un uzstājoties hardcore festivālos un koncertos. Pēdējā Eiropas tūrē grupa sniedza 23 koncertus kopā ar leģendāro ASV metal/hc apvienību "Pro-Pain", ar kuras vokālistu Gary Meskil ir tapis kopdarbs "Balls to the Wall" . Grupa izdevusi 3 EP albumus un split ierakstu ar Šveices hc grupu No Mute.

Don Gatto 14. maijā uzstāsies Rīgā, klubā Depo, kur dalīs skatuvi ar ar grupām Kaiman un Nepatiesi Bet Fakts, bet 15. maijā ungāri koncertēs Cēsīs, klubā "Fonoklubs". Šo koncertu iesildīs vietējā Cēsu hardcore apvienība Break The Norm.

Piesakies pasākumiem:

Rīga, klubs "Depo": https://www.facebook.com/events/1421471884783901/

Cēsis, "Fonoklubs: https://www.facebook.com/events/592019507572659/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.