ZIŅAS

Tumšās mūzikas festivāls "Antithesis IV"

ian 02.04.2014. 15:06
18. aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" notiks tumšās mūzikas mazfestivāls "Antithesis IV". Iegādājoties koncerta biļeti, Devilstone 2014 festivālu varēs apmeklēt bez maksas.

Koncerta galvenie viesi Esoteric radušies 1992. gadā, Anglijā, apvienojoties pieciem dalībniekiem, kurus iedvesmoja tumša, inovatīva mūzika, kas, simbolisma pilna, atveidoja viņu psihes norises. Dziesmu vārdi un mūzika ir viņu domu, filozofijas, emociju un pieredzes refleksija un izpausme. Grupas mūzika izpauž sevī vārda „esoteric” būtību. Jau vairāk kā divdesmit gadus Esoteric grauj skaņas intensitātes robežas. Sākot no prātam neaptverami tumšajiem 90’ gadu dubultalbumiem „Epistemological Despondency” un „Pernicious Enigma”, līdz pat ekspansīvam episkumam viņu jaunajos opusos „The Maniacal Vale” un „Paragon of Dissonance”, viņi nekad nav zaudējuši savu primāro mērķi - atklāt skaņu kosmosu klausītājam.

Isole ir zviedru episkā doom metal grupa. Radusies 1990. gadā Zviedrijā, ar sākotnējo nosaukumu Forlorn, grupa izdeva pāris demo ierakstus. 2003. gadā pārdēvējas uz šībrīža „Isole”, lai izvairītos no jaukšanas ar citu grupu ar nosaukumu „Forlorn”. 2005. gadā Isole izdod debijas albumu „Forevermore” izdevniecībā „I Hate Records”. 2006. gadā tajā pašā izdevniecībā izdoti „The Beyond” un „Throne of Void”. 2008. gadā Napalm Records izdots Isole trešais studijas albums „Bliss of Solitude” un tāpat arī 2009. gada „Silent Ruins”. „Silent Ruins” ir konceptuāls albums par vīru, kas pamostas postapokaliptiskā pasaulē bez atmiņām par savu dzīvi. Viņš lēnām atgūst atmiņu, bet līdz ar to pārņem bailes, ka šīs atmiņas novedīs pie postoša atklājuma pašam par sevi. 2011. gadā izdots grupas jaunākais albums „Born from Shadows”. Grupa sola turpināt „Silent Ruins” sižetu nākamajā albumā, iespējams pat nākamajos divos no kuriem viens varētu arī nebūt Isole studijas albums.

Koncertā spēlēs arī – Doomed - doom / death metal no Vācijas , Procession - epic doom metal no Zviedrijas un pašmāju Frailty (doom / death metal, Latvija).

Interviju ar grupu Isole lasi šeit.

Antithesis koncertā, neatkarīgi no tā, vai biļete iegādāta iepriekšpārdošanā vai uz vietas, būs iespēja to samainīt pret kodu, kuru jāaktivizē 5 dienu laikā, lai bezmaksas tiktu uz "Devilstone" festivālu, visām trim dienām.

Devilstone festivāls, Lietuvā, trīs dienas ekstremāla rokenrola, 17-20.7.14, šobrīd izziņotās grupas - Church Of Misery, Arch Enemy, Vader, In Solitude, un daudzi citi - kopā, 60 grupas, trijās dienās uz 3 skatuvēm.

Lasi vēl

Komentāri

Priecāšos, kad šis būs pagājis un apnīcīgā spamreklāma beigsies.
Ko nu niekojies, varētu padomāt, atvēri poda vāku, tur ar izleca uznirstošā reklāma, nošļakstīja Tevi?
erfghhhhhhhhhhhhhhhh
Dažiem reklāmas sāp. >:)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.