ZIŅAS

Tallinā viesosies četras metāla leģendas

alternative.lv / ian 05.09.2012. 08:00
Kreator, Morbid Angel, Nile un Fueled By Fire - tieši tik iespaidīgu koncertu 6. decembrī piedzīvos Tallinas Rock Cafe, kurā viesosies metāla smagsvaru Eiropas koncertturneja. Uz koncertu būs iespējams doties arī ar fanu reisu no Latvijas.

Šis koncerts jau gatavojas ieiet vēsturē kā viens no iespaidīgākajiem metal grupu sastāviem, kas turnejas ietvaros viesojies Baltijas valstīs. Tiesa, šoreiz Latvijai metot nelielu līkumu, toties piestājot tepat kaimiņos - Tallinā, Rock Cafe.

Paskatieties vien uz vācu thrash metāla veterāniem Kreator: ar savu 1985. Gadā izdoto “Endless Pain” viņi gandrīz vieni paši Vāciju padarīja par thrash metāla nāciju un turpināja to darīt arī turpmākajos gados, uzturot veselu subžanru ar savu “Violent Revolution”. Šajā tūrē puiši kā vieni no hedlaineriem prezentēs savu svaigo daiļdarbu “Phantom Antichrist”.


Arī ASV leģendas Morbid Angel arī piedalīsies kā hedlaineri. Attiecīgā stila pazinējiem nav jāskaidro, ka tieši viņi uzrakstīja izsmalcinātu death metāla vēsturi ar žanra stūrakmeņiem “Blessed Are The Sick” un “Domination”. Nesen viņi izdeva drosmīgo “Illud Divinum Insanus” un turpina pārkāpt robežas vienu pēc otras. Vēl vairāk - Morbid Angel ir paziņojuši, ka šajā tūrē spēlēs „Set of all time MORBID ANGEL classic songs“! „Altars of Madness“ un „Covenant“, kā divi no vairākiem grupas klasiskajiem albumiem, joprojām liek katram metālistam sajūsmināties vien izdzirdot to nosaukumus.

Kreator un Morbid Angel tūrē atbalstīs vēl viena leģenda – tehniskā death metāla pārstāvji Nile, kuru jauno albumu “At The Gate Of Sethupavisam nesen apskatīja alternative.lv, atzīstot to par labu esam. 

Šis neticamais grupu kolektīvs visbeidzot tiks papildināts ar Kalifornijas trešeriem Fueled By Fire, kuri labāk kā visas citas grupas prot atmodināt īpašo 80’to gadu velnišķīgo garu, ko pierāda arī tās jaunākais veikums “Plunging Into Darkness”.

Biļetes par Ls 21.- jau pieejamas visās Biļešu servisa kasēs. Vairāk informācija par fanu reisu uz koncertu: estragons@inbox.lv

Lasi vēl

Komentāri

Miķis Edžulsons 05.09.2012. 08:59
Un pirms katra koncerta Nile, Kreator un Morbid Angel izkaujas, kurš šovakar būs hedlainers :)
Bet Morbid Angel pēdējais albums bija lielākais sūds, kādu vien varu iedomāties no šiem visādi citādi visnotaļ cienījamiem vīriem. Robežas pārkāpa gan, jo ar "Illud Divinum Insanus", kā izskatās, pretendē uz kaut kādu mazohistu porņuka saundtreku.
Jānis Jansons 05.09.2012. 12:46
Ei, Miķi!
Par Morbid Angel nošķobījās lielākā daļa, jo tas bija ar kapli pa pautiem, negaidīts gājiens.
Koncertā - secība šitāda: Fueled By Fire, Nile, Morbid Angel un pašā augšā Kreator.
Miķis Edžulsons 05.09.2012. 13:17
Bij ar kapli pa pautiem. Tāpēc jau mūzika ir subjektīva padarīšana. Kam šis gājiens patīk, kam liekas totāla ķecerība. Šoreiz būšu vecmodīgs.
Paldies par secību!
BladeOfDarkness 06.09.2012. 14:45
neķer kreņķi - pirms gada spēlēja tik 3 gabalus no jaunā, bet tagad ķip:''MORBID ANGEL have announced to play a „Set of all time MORBID ANGEL classic songs“ on this tour! Albums like „Altars of Madness“ or „Covenant“, just to name two.''

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.