ZIŅAS

Stagnant Project piedāvā dziesmu "Satanican Dream"

Stagnant Project 17.09.2014. 15:47
Latvijas extreme metal komanda pēc kardinālās sastāva maiņas izdod jaunu skaņdarbu "Satanican Dream".

Pēc pašu muziķu atzīnumiem, pēdējie pāris mēneši bija bagāti uz notikumiem, jo pēc ilgās un auglīgas sadarbības no grupas aizgāja ģitārists Pāvels, kurš grupā bija gandrīdz kopš paša sākuma, nedaudz vēlāk grupa pieņema lēmumu šķirties arī ar ilggadīgo bundzinieku Edgaru, jo tālākā radoša sadarbība nešķita iespējama.

Kā stāsta grupas vokālists un līderis Pāvels, aizvietot gan ģitāristu, gan bundzinieku šķita gandrīz neiespējams, pie tam vēl tik īsā laika periodā, bet viņiem bija ļoti paveicies un jau vasaras vidū mēginājumus varēja atsākt pilnā jaudā, lai sagatavoties jaunai koncertu sezonai.
 
Jaunā dziesmā SP mēģināja atspoguļot, ka musdienu pasaulē cilvēkiem ir ļoti grūti panākt patiesu brivību ne tikai no medijiem, kuri veikli manipulē, ne tikai ar atsevišķiem indivīdiem, bet arī ar veselām valstīm.
 
Skaņdarbs sanāca diezgan agresīvs, bet piepildīts ar melodiskiem momentiem. Īpaši lielu atšķirību var sajust salīdzinājumā ar grupas iepriekšējo relīzi - Zombie Show. Kopējā aranžējumā uzsvars nav vairs veikts tikai uz ģitārām, bet vairāk uz kopējo skanējumu. Vairāk uzmanības tiek vērsts taustiņiem. Skaņas ziņā dziesma stilistiski sanāca lidzīga poļu death metālam.
 

Lasi vēl

Komentāri

SWAG! labs gabals
satanic dreamer 17.09.2014. 21:30
Pēc pašu muziķu atzīnumiem, pēdējie pāris mēneši bija bagāti uz notikumiem = 3 kļūdas jau pirmā teikuma sākuma daļā. Un tālāk vēl trakāk! Mīļie cilvēki, kur jūs mācījāties latviešu valodu? Kāpēc šo rakstiņu nav pārlasījis neviens redaktors vai vismaz kāds latviešu valodas pratējs? :(
KristapsM 18.09.2014. 13:49
Saprotu, ka čaļiem šī nav dzimtā valoda, bet nu jā, kāds tiešām varēja pārbaudīt pirms publicēšanas... Un vispār patīkamāk jau būtu lasīt pašu alternative.lv rakstītu saturu...
Akmens šejienes redaktora dārziņā. Tiešām neviens nevarēja tos sīkumus palabot?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.