ZIŅAS

"Spit It Out" piedāvā dziesmu "The past is the past"

Spit It Out 01.08.2013. 11:11
Cēsu hardcore apvienība "Spit It Out" nāk klajā ar dziesmu no topošā EP.

Savā vairāku gadu ilgajā pastāvēšanas posmā grupa ir uzkrājusi pieredzi, sniedzot vairākus desmitus koncertu Latvijā, kā arī vairākkārt dodoties ārpus tās. Grupas ģitārists Didzis Kozlovskis pastāstīja: "ideja par grupu radās turpinot Cēsu hardcore tradīcijas, tāpēc esam lepni, ka varam būt viena no dažām smagajām grupām, kura šajā Latvijas galā ir aktīva. Ceram turpināt augt un spēlēt!"

Dziesma "The past is the past" šajā vasarā ir ierakstīta sadarbojoties ar citas Cēsu apvienības "Enhet" skaņotāju Reini Kārkliņu. Turpinot aktīvu darbību, grupa jau tuvākajā laikā cer ierakstīt atlikušās dziesmas, lai klajā laistu savu pirmo EP. 

Kaut arī grupas sastāvu gadu gaitā ir piemeklējušas nelielas izmaiņas, tās kolektīvs šobrīd ir stabils, un to veido Kristaps Lejiņš (vokāls), Mārtiņš Sasonkins (vokāls) Didzis Kozlovskis (ģitāra), Mārtiņš Kozlovskis (bass) un Mārcis Šteinbergs (bungas). 

"Spit it out" tuvākā uzstāšanās ir sagaidāma jau šajā svētdienā, plkst. 18:00 vietā "Loose lips sink ships", skatuvi dalot ar Londonas melodisko hardcore apvienību "Vulcanize", Valmieras "Nuvo", kā arī grunge/post-hardcore grupu "Anna Kijevā". Ieeja koncertā bez maksas. 

Lejupielādē dziesmu šeit

Lasi vēl

Komentāri

PASTS IS THE PAST
Kellijs Sleiters baigais heiters 01.08.2013. 15:10
MEH
Labs! nezinaaju, ka LV ir kaada grupa kas speelee kko uz NYHC pusi. buus jaaiet paklausiities!
White Trash 04.08.2013. 23:30
Itkā jau nekas absolūti ģeniāls, megaoriģināls un vēsturiski nozīmīgs, taču, ja tā padomā - viens šitāds gabaliņš mani iepriecināja vairāk, nekā viss, ko jebkad ierakstījušas visas LV black, doom u.tml. metāla grupas kopā. Nezkāpēc joprojām no tām kaut ko gaidu...
Hc tomēr paliek hc. Enerģija spiežas pa visām porām laukā - tā tik turpināt! Malači.
pastiness 05.08.2013. 00:31
pasts ir pasts - ir jaiet uz prieksu, nevis jaatrazo klishejas
This ass is my ass!
Fojša dziesma.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.