ZIŅAS

SIA Radikal 5. jubileja un jaunais singls

Alternative.lv 28.03.2013. 19:10
30.martā klubā Melnā Piektdiena pašmāju smagās mūzikas kolektīvs Sia Radikal atzīmēs savu piekto gadskārtu. Grupas viesi būs grupas The Factor un Apēdājs, kā arī vairāki zināmi ļaudis, kas grupai ir bijuši nozīmīgi šo gadu laikā.

Speciāli šim pasākumam Sia Radikal ir ieplānojuši vērienīgu kluba skatuves pārbūvi, lai klātesošajiem būtu ne tikai ausu, bet arī acu baudījums. Pasākuma sākums plkst 20:00, biļetes iegādājamas koncerta dienā kluba kasēs. Cena 3 Ls.

Grupa šobrīd ir radošā stadijā ceļā uz savu otro studijas ierakstu. Ziemas sesijas laikā ir ierakstītas četras dziesmas, kuras visas būs dzirdamas 30.marta koncertā. “Skanējums ir savādāks, jo vokāla prasību dēļ esam nogājuši vēl par toni uz leju. Drīz uz gičas būs sētas drātis jau jāliek! Bet kopumā tas ir jums pazīstamais Sia!” grupas tehniskos risinājumus skaidro ritma ģitārists un dibinātājs Gustavs Terzens. “Beidzot ir beigušās arī tās sastāvu šausmas, kas mūs te vajāja teju 2 gadus.... Tagad sastāvs ir stabils un mūsu rindās ir ne tikai talantīgi, bet tieši šim kolektīvam lojāli frukti – Artūrs Kupčs pie bungām un Alvis Bernāns uz solo ģitāras” turpina Terzens.

Sia Radikal sastāvs ir nemainīgs kopš 2012.gada rudens: balss-Dainis Rijkuris, ritma ģitāra-Gustavs Terzens, bass-Matīss Elsbergs, bungas-Artūrs Kupčs un soloģitāra-Alvis Bernāns.

Sia Radikal 5.jubilejas svinībām pagaidām ir iecerēti divi koncerti – 30.martā Rīgā un 13.aprīlī Liepājā. Koncertprogramma ir plānota pussotru stundu, kuras laikā uz skatuves būs ne tikai grupas esošie, bet arī bijušie dalībnieki, kā arī grupas draugi, kas šo to uzdziedās!

Singls “Viens Pats” ir ierakstīts “Pump Recordings” studijā skaņu inženiera Ginta “Mēmā” Lundberga vadībā.

Lasi vēl

Komentāri

not for me :)
sirmais gulbis 05.04.2013. 18:31
Žēl nedaudz džekus. Cenšās, ņemās, bet.. tas vokāls diemžēl liek ausīm sastīties čokurā :/

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS