ZIŅAS

Sanctimony pārizdod albumus Eternal Suffering un Lirix

Sanctimony 01.10.2019. 14:43
Pašmāju grupa „Sanctimony”, gatavojoties 23. novembrī gaidāmajam 25 jubilejas koncertam, pārizdod grupas agrīnās daiļrades ierakstus.

Grupa Sanctimony dibināta 1994. gadā, savā agrīnajā posmā ieņemot stabilu vietu pašmāju smagās mūzikas koncertdzīvē un apritē. Sākotnējā posmā kā ārzemju grupu kaverversiju izpildītāji. Soli pa solim ar savu debijas ierakstu „When The Sun Was God”, kas ieturēts folk/death metal manierē, grupa stabilizē savu sastāvu un saņem pozitīvas atsauksmes arī no ārzemju kritiķiem. Pirmatnēji tikai kasetes formātā, šis ieraksts pārizdots cd formātā 2016. gadā.

Gatavojoties grupas 25 gadu jubilejai šī gada novembrī, grupa digitalizējusi arī savu albumu „Eternal Suffering”, kas ierakstīts 1998. gadā „Phoenix” studijā Jāņa Levita uzraudzībā, kompaktdiska formātā izdots 2000. gadā, mūsdienās, kolekcionāru un melomānu retums. Ierakstā piedalās – Jānis Boļšaks (balss), Viesturs Grīnbergs (ģitāra), Kārlis Jakubonis (bungas), Jānis Levits (no grupas ‘’Quarks’’, ģitāra), Uģis Jaunslavietis (no grupas ‘’Huskvarn’’, bass) .

Ievērības cienījams papildinājums – mākslinieks Artūrs Bērziņš atjauninājis savu albuma „Eternal Suffering" noformējumu, piešķirot tam mūsdienīgāku dizainu. Artūra Bērziņa noformējumi ir ļoti plaši zināmi gan pašmāju smagās mūzikas pasaulē (Sanctimony, Heresiarh, Preternatural u.c.), gan pasaulē – populārākais šobrīd Anglijas grupas „Cradle Of Filth” vāciņš un vdeoklipi.

Kopā ar debijas albumu straumēšanas servisos publiskots arī iepriekš neizdotais 4 dziesmu mini albums „Lirix”, kas ierakstīts 2000. gadā, nepiedzīvoja savu izdošanu fiziskā formātā, jo grupa sāka mainīt savu identitāti un spēlēšanas stilu no death metal uz death n roll. Arī šim ierakstam izveidots jauns vizuālais noformējums. Tā autors Valdis Bērzvads, pašmāju smagās mūzikas entuziasts, koncertu rīkotājs ar lielu stāžu.

Ierakstā piedalās Jānis Boļšaks (balss), Viesturs Grīnbergs (ģitāra), Jānis Aizkalns (ģitāra), Deniss Denisenko (bass), Kārlis Jakubonis (bungas), ierakstīts „Phoenix” studijā Ginta Lundberga vadībā.

Meklē abus albumus lielākajos straumēšanas servisos jau no 03.10.

23. novembrī klubā „Melnā Piektdiena” grupas 25 gadu jubilejas koncerts, kurā izskanēs grupas daiļrade no 90-tajiem līdz mūsdienām. Koncertā tiks atrādīts arī šobrīd topošais materiāls. Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē Ticketshop.

Lasi vēl

Komentāri

Sieviete ar čūsku 04.10.2019. 18:27
Noformējums ir kaut kas no Romantic Collection vecā parauga. Pārsmieties var!
Ar tūsku 05.10.2019. 20:38
Uzaugu ar to albumu un sinepes un medus.
Malači
Sinepes un medus 06.10.2019. 09:42
Sinepes un medus ir laucinieciskākais nosaukums ever. Vārnu kodējs Rītiņš tur laikam uz vietas gatavo, kad Līvi spēlē Eglīte smaržo un mirdz. Vāks. Iepriekš, nez kāpēc, šķita, ka Sanctimony ir kaut kas nopietnāks. Sorry, smagumiņi!
Kodējs Krītiņš 06.10.2019. 21:47
Turpini vien ar savu radijo skonto.
Ja nezin,kas bija sinepes,bet zini rītiņu-tad jūdas graši dzied par tevi.
Eternal Suffering ir laba manta un beidzot arī Spotify, yee! Paldies veči, biļete uz 23.11. jau kabatā!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.