ZIŅAS

Sākusies pieteikšanās grupu konkursam Nemiera Blice 2020

Nemiers 23.10.2019. 10:26
23. novembrī norisināsies pirmā atlases kārta grupu konkursam ''Nemiera Blice 2020''.

Pasākums sniedz iespēju divām grupām, konkursa uzvarētājiem, iegūt katrai apmaksātu dienu ierakstu studijā, kā arī maija beigās piedalīties Nemiera Festivālā 2020.

 "Nemiera Blice" ir rokgrupu konkurss kas norisinās jau trešo gadu pēc kārtas. Grupas savstarpēji sacenšas par uzvaru, kuru nosaka klātesošo skatītāju balsojums.

Nemiers vadītājs uzsver: "Ne tikai jaunajiem konkursa dalībniekiem ir vienreizēja iespēja izaicināt un pierādīt sevi, bet arī ilgāk pastāvošām grupām ir vērts pamērīties spēkiem ar jauno grupu fanu bāzi. Bez šaubām, balvā iegūt apmaksātu dienu ierakstu studijā ir patīkama pievienotā vērtība."

Bārs "Nemiers" atrodas A. Briāna ielā 9 un sevi piesaka kā vietu alternatīvajai un rokmūzikai. Arī DJ un grupas kuras regulāri uzstājas bārā pārstāv šo mūzikas žanru. Ballītes NEMIERĀ atpazīstamas ar bārmeņiem, kuri spļauj uguni un dejošanu uz bāra letes brīžos, kad tā nav aizdedzināta. Kā arī bāram ir pašam savs radio - Radio Nemiers, kurā klausāma plaša alternatīvās mūzikas izlase un koncertu tiešraides.

Nemiera Festivāls ir vienas dienas pilsētas koncertu pasākums, kas 2020. gada maijā notiks jau 5. gadu pēc kārtas. Iepriekšējos gados uz skatuves kāpuši Tehnikums, Laika Suns, Inokentijs Mārpls, PND, Martas Asinis, Rūsa, Parara, Oranžās Brīvdienas, Indygo, Sanctimony, Trauma Moralis, Laime Pilnīga, Tesa, Sonntags Legion, kā arī iepriekšējo NEMIERA Blice uzvarētāji Silvia, Strapon, Tape Electro un Kumosiņš.

Pieteikšanās šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS