ZIŅAS

Sadalītas Alternative.lv Mūzikas balvas

Alternative.lv 24.03.2017. 23:45
24. marta vakarā klubā “Nabaklab” portāls Alternative.lv pasniedza balvas pašmāju labākajām un aktīvākajām alternatīvās mūzikas grupām.

 

Balvu kategorijā 2016. gada “Labākā jaunā grupa” saņēma metāla apvienība Pulse of Nebulae, par labāko video veikumu tika apbalvota grupa Gapoljeri un videoklips dziesmai “Pacel acis”, savukārt nozīmīgo balvu par "Gada albumu” saņēma Židrūns un “Židrūns un tas, ko nevar nest”.

Pēc skatītāju balsojuma par labāko pērnā gada uzstāšanos tika atzīts metāla grupas Sanctimony koncerts kopā ar vīru kori festivālā “Zobens un Lemess 2016”, savukārt “Zelta bumbieri”, kas tiek pasniegts gada “alternatīvākajai” grupai, saņēma romantiskākais Latvijas duets Čipsis un Dullais.

Portāla Alternative.lv pārstāvji īpašo balvu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas alternatīvās mūzikas attīstībā pasniedza mūzikas veikala “Randoms” vadītājam, kluba “Nabaklab” menedžerim un pasākumu rīkotājam Jānim Jansonam.

Apbalvošanas ceremonijā priekšnesumus sniedza pašmāju grupas “OGHRE”, “The Factor” un “Židrūns”, kā arī viesi no Lietuvas – alternatīvā roka apvienība “ba.”.

 

Lasi vēl

Komentāri

Ja jūs būtu devuši iespēju, Ron The Star būtu saspārdījis visiem dirsas. Kā cilvēki var nobalsot par savu mīļāko mūziķi, ja viņu neiekļauj balsošanā? Bet jūs jau pat regulāro kredīta spamu forumā nespējat sataisīt, kur nu vēl ko citu. Skumji.
Bārda 96 25.03.2017. 14:28
Ja jau Ron the star nebija iekļauts starp tiem par ko varēja balsot, paši vainīgi, jo labu laiku pirms tam varēja grupa pati sevi pieteikt, vai kāds kam viņi patīk. Tā ka nav ko ķīkstēt un spriest vai būtu kādu pakaļu atspārdijuši, vai paš pa pakaļ dabūjuš
Zinu, ka vairāk kā viens cilvēks viņu pieteica. :) Pat zelta bumbierī viņš nebija iekļauts. Secinājums - alternative.lv dara kā grib, balvas arī gan jau čomiem izdalīja, neņemot vērā balsošanu... Iespējams, ka balsošanas rezultāti tādēļ ir slēpti, tāpat kā tika noslēpti daudzi pieteikumi (nerunāju par nenopietniem pieteikumiem).
Man tev jautājums bārda - tu esi no kaut kurienes ar galīgu dīvainu dialektu vai arī tu vienkārši nemāki rakstīt? Es neesmu gramatikas māsters, bet tev gan vajag atpakaļ uz skolu...
Kakaškins 25.03.2017. 21:04
Tiešām žēl par Ron The Star - es arī gribēju viņu redzēt vismaz bumbierī.
Sūds? Jā, protams. Bet vai sūdaināks sūds par citām sūdainajām grupām - diez vai..
Bārda 96 25.03.2017. 21:16
Dzēru šodien, dzēru vakar, dzēru aizvakar. Pakāsu gramatikas skolotāju. Vari uzmest kādu linku kur paausīt šos Ron the star, es no mazpisāniem, nēsmu dzirdējis
Kāpēc ron the star nav bijis te? Tāpēc, ka pieteikt varēja tikai mūziķi, un nobalsot arī varēja tikai par mūziķiem.
Tagad jāiziet speciāla atestācija, lai skaitītos mūziķis? Kategorijas ar dod?Tad jau dažiem te noiet no jaunā Monas de bo veikuma....
Bārda 96 26.03.2017. 13:41
Noskatījos, un tagad tād sajūt ka būt visu nakti kodis
Nu bet kur tu vēl tādu efektu dabūsi? Tikai no Rona daiļrades!
Liekas, ka visi tāpat saprot, ka Ron The Star ir tik liels sūds, ka pat kategorijai "Zelta Bumbieris" neder.
Ģipsītis 26.03.2017. 18:48
Viena un tā pati anekdote 93ajā reizē jau vairs nav smieklīga.
Tiem, kam vajag Ronu, lūgtum, pie prezidenta uz Rock ministriju, jaundibināto, tur būs balva gan Ronam, gan Donam ar Ronu, gan visiem pārejiem, kas apdalīti vai palikuši aiz borta, savu pašu vai drīzāk - žūrijas čomu, bezgaumības, nekompetences, neizdarības un visu pārējo iemeslu dēļ.
Alternative komandai gan paldies un aliņš, par to, ka ņēmas, daras un ignorē visu to sūdaino komentāru čupu, kuri ir tik stulbi, ka par tiem pat nevar vairs pasmieties.
Alternative.lv tiešām dara kā grib. Jau vairākas reizes ir bijis tā, ka pieteiktās nominācijas tiek ignorētas un nekur neparādās. Un AA komentārs, ka pieteikt var tikai mūziķi, neatbilst alternative.lv informācijai. Izvilkums no alternative.lv raksta "Aicinām pieteikt grupas Alternative.lv mūzikas balvai": Šobrīd uzsāktajā “pre-voting” jeb priekšbalsojumā klausītāji un mūziķi var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā piecās nominācijās..... Tā kā tā. Izskatās savu čomu pasākums.
Nekāds - pieteikt varēja jebkurš. Cits jautājums, vai tas puslīdz lien iekšā definētajos rāmjos. Kā jau minējām iepriekš, šogad tika nedaudz sašaurināts loks pret pēdējiem diviem gadiem, lai vairāk fokusētos tieši uz smago pusi. Visas pretenzijas droši varēja rakstīt gan FB gan uz e-pastu brīdī kad tika palaists balsojums.
Nu, ja Židrūns skaitās kaut kāds vietējās alternatīvās mūzikas steipls, tad mazliet skumji paliek...
Un par tiem rāmjiem - ja jau par Ronu šeit raksti ir publicēti, rāmjos viņš ietilpst. Attiecīgi, viņa tīša neiekļaušana padara šo balsošanu neleģitīmu. Protams, ka nav jēgas par to cepties un tas rezultātus nemainīs, bet tomēr smieklīgi. Ja arī ir čomu pasākums, tad vienkārši paši nominējiet un apbalvojiet vai arī netēlojiet demokrātiju un taisiet godīgu balsošanu. :)
Vislielākais prieks šī gada Mūzikas balvas sakarā ir tas, ka cilvēki uztraucas par balsošanas leģimitāti! Tas liecina, ka cilvēkiem tas rūp un alternative.lv komandas vārdā varu teikt, ka tas mūs priecē!
Nākamgad noteikti piestrādāsim pie tā, lai balsošanas mehānisms liktos demokrātiskāks, kā arī centīsimies iekļaut visus māksliniekus, kuri būs atbilstoši konkrētajā nominācijā. Ja ir vēl kādi ierosinājumi, droši rakstiet tos šeit, FB un e-pastā - padarīsim alternative.lv mūzikas balvu labāku kopā!
Tiešām tik sūdīgi joki? Jums neko nevajag labot, jo bez negatīviem/sūdīgiem/nevajadzīgiem komentāriem, izskatīsies, ka šeit vispār nekas nenotiek.
Ieteiktu nākamgad alt.lv redaktoriem pārvarēt slinkumu un ne tikai gaidīt kad balvai grupas tiks pieteiktas, bet arī nedaudz pašiem painteresēties kādi ievērības cienīgi ieraksti gada laikā ir iznākuši. Tas tomēr veidotu kautkādu nebūt labvēlīgu konkurenci. Citādi Židrūns varbūt šogad vinnēja nevis tāpēc, ka bija labākie, bet tikai tāpēc, ka citi labi, konkurētspējīgi albumi gluži vienkārši netika pieteikti (vai pieņemti). Ja Ž par balvu cīnītos, piem., ar to pašu Simanoviču cīņa būtu spraigāka. Un vēl, beidziet vienreiz uzsvērt to "smagumu". Punk ne vienmēr ir safūzēta ģitāra.
Paldies!
Panks, ha. Židrūns vairāk pēc šlāgera velk.
Mārtiņš Kazradzis 28.03.2017. 08:45
Mnjā.. neapmierinātie vienmēr atradīsies, tāpēc komentāros parāda pašmasturbācijas miestarklasi un... kopējo savas kultūras līmeni. :) Alternative.lv vīriem paldies par to ka darbojas, organizē un uztur vietu kur nepateicīgiem dirsējiem darīt savas mammas lepnas ;)
Ja jau tik ļoti netīk - netērējiet laiku lieki deldējot pirkstu, bet paši uzrīkojiet pasākumu un ļaujiet citiem kritizēt savu darbu, brašuļi! :)
Mārtiņam Kazradzim 28.03.2017. 10:58
Tieši tu izklausies ļoti neapmierināts, ja jau tā zākājies
Dāma moš gultā nelaiž. :(
Tādu cilvēku dēļ kā "lol" šī vide pūst. Nopietni. Sākot no half-assed argumentiem, beidzot ar klaju ignoranci muzikālā ziņā.
Tu pārspīlē, domāju, ka mani komentāri saprātīgam cilvēkam ne sūda nekrata.
Es pārspīlēju, apgalvodams ko tādu, ko neapalvoju? Tavi vārdi pauž daudz par tavām kognīcijas spējām. Citiem vārdiem, es neesmu paudis to, ka tavi komentāri kādam citam nešķiet simpātiski. Esmu ievērojis, ka uz pasaules un telpat, starp mums, ir diezgan daudz idiotu, heh. Nepārproti, tas nenozīmē, ka uzskatu tevi par klasiski stulbu. Vienkārši tu vislaik kaut ko paud bez absolūti nekāda pamatojuma. Sākot ar negatīvu kritiku, beidzot ar savu kļūdaino/neesošo izpratni par mūzikas stiliem.
Tu neesi sapratis ko es domāju ar to teikumu. Un par nepazīstama cilvēka 'kognīcijas spējām' pēc viena teikuma tā pretenciozi spriest...
Un pēc kā tu spried par manu izpratni par mūzikas stiliem? Arī pēc viena komentāra? :D Un tevi uztrauc negatīvā kritika vai arī tas, ka kritika ir nekonstruktīva?
Es minēšu - esi no Židrūna vai arī esi klausītājs(ļoti iespējams kļūdos). Un es nedomāju, ka Židrūns skan pēc šlāgera. Bet, ja kāds spiestu klausīties, būtu tikpat 'patīkami' kā klausoties Apvedceļu...
Un ja liekas, ka viss pūst, varbūt nebaro trolli un ieraksti ko pozitīvu. Bet nu tā tāda galīgi traka ideja... :)))
Denis no Morālās atejas 28.03.2017. 19:58
Morālā ateja rullē!
Edis no Morālās atejas 28.03.2017. 19:59
Piekritīšu Tev, Deni!
Kārlis no Morālās atejas 28.03.2017. 20:00
Piekrītu jums, dāmas!
Jānis no Morālās atejas 28.03.2017. 20:00
komentārs
Kaspars no Morālās atejas 28.03.2017. 20:00
Internets kontrolē jūsu dzīvi
Planktons 28.03.2017. 20:01
suukaajiet kukainim!
Kaimiņš Morālajai atejai 28.03.2017. 21:56
Man patīk Morālā ateja, jo viņi mums sienu izremontēja.
man liekas ka tu esi aprobezots krans kurs talak par savu birojaa nodeldedo dirsu neredz. kaunies!
Nigērijas Princis 29.03.2017. 10:44
Interesanti, lol bija pagodinājis gada balvu ar savu ierašanos un pieciem eiro?
pauris to lol 29.03.2017. 12:07
Es neprotu spēlēt instrumentus :)
Tātad, ja cilvēks nespriež pēc viena komentāra (un tad pēc otra), tad viņam būtu jāizlasa visa tava komentāru vēsture, lai izdarītu secinājumus par tevi? Tiešām? Kur paliek "atvečaķ za slovo"? Tevi taču neviens neuztver nopietni, ja vienā brīdī apgalvo, ka X ir Y, bet pēc tam atzīsti, ka X ir X.
Katamarans 29.03.2017. 13:07
Es neesmu eksperts, bet esmu diezgan pārliecināts, ka Simanoviča albums bija iekļauts balsojumā. Konkurēt spējīgs portāla lasītāju vidū - nē.
Katamaran, tik tiešām neesi eksperts 29.03.2017. 13:22
kategorijā gada albums, Simanoviča ieraksts nebija.
Katamarāns 29.03.2017. 14:00
Kategorijā gada albums, Simanoviča ieraksts bija.
Starpcitu, Simanoviča albums ne tikai bija iekļauts nominācijā Gada albums, bet pat tika TOP desmitniekā. Tā kā pārmetumi lieki
Jā pauri, neuztver nopietni, jo nav jāuztver nopietni.
Un nē nigērijas princi, nebiju, Oghre noklausīšos citureiz! :)
Ģirts -> lol 29.03.2017. 16:04
Redz kā, dienas beigās tomēr viss skaisti, Simanovičs bija nominēts, Rons nebija, jo neiekļāvās nevienā kategorijā, bet Židrūns vienkārši izdeva labu albumu, ko arī klausītāji novērtēja, turklāt Ž albuma nominēšana gandrīz visās ar mūziku saistītās balvās kaut ko parāda.
Par to škrobe 29.03.2017. 17:31
Jo visi piekritīs, ka Rons bija pelnījis bumbieri vairāk par visiem.
bumbieris 29.03.2017. 17:31
Rons bija pelnījis bumbieri dirsā
Ģirt, tev pa lielam ir taisnība, bet, Ronu vajadzēja nominēt bumbierī un ir liela iespējamība, ka viņš to arī izceltu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.