ZIŅAS

"ROT IN SMILE" minifestivāls klubā "Nabaklab"

Rot In Smile 11.03.2015. 15:44
14. martā klubā Nabaklab notiks Rotten Smile/Ej Apskrieties! brutālās mūzikas pasākums ROT IN SMILE fest #3.

Pasākumā uzstāsies viena no pasaules zināmākajām gore grind/slam death grupām VxPxOxAxAxWxAxMxC (VAGINAL PENETRATION OF AN AMELUS WITH A MUSTY CARROT) no Austrijas. Grupa dibināta 2008. gadā un jau ir paspējusi uzstāties lielākajos metāla festivālos, aktīvi koncertējusi visā Eiropā un uzstājusies kopā ar tādām žanra zināmākajām grupām, kā Blood, Aborted, Katalepsy, Holocausto Canibal u.c. Grupas dalībniekiem ļoti patīk ceļot un uzstāties “eksotiskās” valstīs un vietās, kurās citi iepriekš nav spēlējuši. Grupa, kā pirmie sava žanra pārstāvji, ir uzstājusies Lihtenšteinā, Andorā, Maltā un ......Vatikānā! Šīs tūres ietvaros sniegs koncertu arī Armēnijā. Savā pastāvēšanas vēsturē grupa ir izdevusi EP albumu un vairākus split ar grupām TxPxFx, Infected Society, Anal Penetration,Turronizer un Pilsen Bastard.

Igaunijas viesi pasākumā būs brutal slam death/grind grupa Baalsebub. Grupa dibināta 2013. gadā un jau ir ieguvusi atpazīstamību un prāvu fanu pulku, pateicoties savai tehniskai spēlēšanas manierei un brutālajam skanējumam. Grupas teksti ir par viduslaiku tematiku, inkvizīciju, spīdzināšanu, slimībām u.t.t. Grupa 24. februārī leibla Ungodly Ruins paspārnē izdevusi savu pirmo albumu “Procedure of Emasculation”, kuru arī atrādīs Rīgā.

Vietējo grupu atbalsts būs no gore grind maniakiem Trauma Moralis un gore grind/death mazohistiem Anal Punishment.

Pasākuma laikā bāra video būs redzamas gore filmas un pirms koncerta, kā arī grupu uzstāšanās starplaikos skanēs death/grind/crust mūzika.

Sākums: 20:00
Ieeja: 4 eur / 3 eur ar facebook share/like. Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/801897736551932/

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.