ZIŅAS

Rise To The Bait izdod debijas video

Alternative.lv 07.05.2013. 13:47
Latvijas melodiskā progresīvā metāla grupa "Rise To The Bait" ir izlaidusi savu debijas mūzikas video dziesmai "I Will Take My Crown".

Dziesma ir singls no grupas topošā debijas EP "Nemesis", ko plānots izdot 2013. gada vasarā.

"Rise To The Bait" ir jauna un ambicioza grupa, kas sastāv no pieciem pieredzējušiem mūziķiem. "Grupa savu pastāvēšanu uzsāka 2012. gadā, apvienojot dažādus smagā metāla apakšžanrus - melodic metalcore, post-hardcore un progressive metal," portālu alternative.lv informē grupas pārstāvji. 

Lasi vēl

Komentāri

Cik es zinu, miķūzim vadu pietin klāt, lai to varētu mētāt, virpināt gaisā utt. Ja to nedara, tad izskatās ka tas tinums ir tikai priekš pozēšanas! :)
varbūt tas ir tāpēc, lai neredz, ka sūdīgs miķis :D
labāki par fim ir :D
Katrā ziņā labākie no šī stila! Lõti liela iespēja kad būs netikai Lv atpazīstami...
Lai arī neesmu sajūsmā par šo *whatever-core* mūzikas žanru, tomēr jāatzīst, ka šis ansamblis klausāmākais no pārējām šī žanra grupām Latvijā.
baigais pozerisms
EP laikam tagad ir topa
Rihards Špacs 12.05.2013. 12:16
Lasot šos komentārus, man sametas kauns Jūsu vietā. Visi tādi mūzikas eksperti. Ne sūda Jūs nesaprotat un citu ieguldīto darbu novērtēt neprotat. Nāciet urbināt degunu 25. jūlijā koncertā, kur iesildīsim krieviajs smagsvaru ''My Autumn'' melnajā piektdienā.
Tipiski Latvieši!!! Skauž, ka paši nevar vai pat nav spējīgi neko izdarīt, bet komentāros Tēlo baigos Nažus.... Bet nu ko tur daudz par garīgi apdalītajiem verbālajiem pozeriem...:D
Vēlu puikām veiksmi tālākajā darbībā...
Andis Jēkabsons 14.05.2013. 08:14
Rihard, iesaku labāk šos pārgudros komentārus vienkārši nelasīt,jo tie nekad nemainīsies.
Visiem te skauž un diezgan droši varētu pat derēt, ka gudro komentāru autoru saistība ar mūziku ir tik cik klausīties. :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.