ZIŅAS

Rīgā uzstāsies industrial metal grupa Hanzel und Gretyl (+Foto)

Kumos 04.06.2016. 11:15
4. jūnijā klubā "Melnā piektdiena" grupa „Hanzel und Gretyl”, kas tiek uzskatīta par vienīgo „Neuе Deutsche Harte” pārstāvi Amerikā.

„Hanzel und Gretyl” ir industrial metal grupa, kura izveidota 1993. gadā Ņujorkā (ASV). Grupas dalībnieki savu nosaukumu ieguva no pazistamās brāļu Grimmu pasakas „Hänsel und Gretel”, skaidrojot savas mūzikas koncepcīju, kā futuristisko un gandrīz apokalitisko stāstu, kurā katrs albums ir kā jauna grāmatas nodaļa.

Grupu izveidoja divi cilvēki „Kaizer Von Loopy” (ģitāra, vokāls) un „Vas Kallas” (bass ģitāra, vokāls), kas arī joprojām ir vienīgie sastāva oriģināldalībnieki ik pa laikam pieaicinot talkā papildus muzikantus. Tā piemeram Latvijā pēc ilgiem laikiem grupa spēlēs kopā ar dzīvo bundzinieku, kas dos priekšnesumam vēl papildu jaudu.
Neskatoties uz to, ka pēdējos albumos grupas mūzikā sāka parādīties neliela black metāla ietekme, „Hanzel und Gretyl” joprojām tiek uzskatīti par vienīgiem Amerikā esošiem „Neue Deutsche Harte” mūzikas žanra pārstāvjiem. Pastāvēšanas laikā grupa paspēja piedalīties tūres kopā ar „Marilyn Manson”, „Rammstein”, „Ministry”, „Prong”, „Slipknot”, „Cradle of Filth” u.c..

Kā īpašie viesi koncertā piedalīsies divas pašmāju grupas: „Stagnant Project” („Industrial/Groove metal”) un „Saturn’s Husk” („Sludge/Doom metal”). Svarīgi, ka „Saturn’s Husk” apvienībai tā būs līdz šim pirmā un tik ilgi gaidītā uzstāšanās.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, to cena no 12 eiro. Koncerta dienā biļetes būs pieejamās kluba kasē par lielāku cenu.

Koncerta sākums: 20:00
Ieeja klubā no 19:00

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.