ZIŅAS

Rīgā koncertēs God Is An Astronaut

Nabaklab 14.05.2014. 10:30
19. maijā klubā „Melnā Piektdiena” savu otro koncertu Latvijā sniegs īru postroka apvienība „God Is An Astronaut”.

Interviju ar grupas dalībnieku Džeimiju Dīnu lasi šeit!

Apvienību God Is An Astronaut 2002. gadā izveidoja dvīņu brāļi Niels un Torstens Kinsellas un, lai arī sākumā grupa nebija iecerēta kā dzīvās mūzikas projekts, kopš 2008. gada „God Is An Astronaut” aktīvi koncertē un snieguši neskaitāmus izpārdotus koncertus visā Eiropā, Latviju ieskaitot. Grupas jaunākais albums „Origins” iznācis 2013. gada 16. septembrī un to atzinīgi novērtējuši mūzikas kritiķi.

Iepriekšējo reizi „God Is An Astronaut” Latvijā viesojās 2012. gada nogalē Ģertrūdeas ielas teātrī, kur grupa sniedza izpārdotu koncertu, tādēļ šoreiz padomāts par lielākām, koncertam piemērotākām telpām.

Klubs „Melnā Piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, biļetes uz koncertu no 12. marta pieejamas visās „Biļešu Serviss” kasēs, kā arī internetā.

Par iesildītājiem koncertam izvēlēti Ocean Districts no Igaunijas. Grupa ir 2011. gadā Tallinā dibināta postroka apvienība, kura pavisam nesen izlaidusi savu debijas albumu „Expeditions”, kuru savā koncertā pirms „God Is An Astronaut” uzstāšanās prezentēs arī Rīgā.

Kā jaunums ir kāds pārsteigums, kuru koncerta organizatori sarūpējuši pasākuma apmeklētājiem – visi, kuri būs iegādājušies biļeti uz 19. maija koncertu, iegūs iespēju iegādāties biļeti uz Lietuvas smagās mūzikas festivālu „Devilstone” ar ievērojamu atlaidi – „God Is An Astronaut” koncerta apmeklētājiem festivāla biļete maksās tikai piecus eiro. Festivāls „Devilstone” notiks Lietuvā, Anikšķos no 17. līdz 20. jūlijam.

Lasi vēl

Komentāri

Jāiet, jāiet, jāiet.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.