ZIŅAS

Rīgā atgriežas Nine Eleven

Katrīna Dūka 17.10.2013. 16:22
Otrdien, 29. oktobrī, klubā „Nabaklab” apvienības „CIRCLE PIT! Shows” rīkotajā pasākumā atgriežas franču hārdkora grupa „Nine Eleven”.

Eiropas tūres ietvaros, pēc gada Rīgā atgriežas franču New School hārdkora piecinieks ar zīmīgo nosaukumu – „Nine Eleven” (nosaukums simbolizē varas un vardarbības mijiedarbības sekas pasaulē pēdējo 40 gadu laikā), kas iedvesmu gūst no egoistiskās patērētājsabiedrības uzskatiem, kurus tik ļoti aizstāv mūsdienu „stilīgā” paaudze. Ietekmējušies no tādām kulta grupām kā „Nirvana”, „Spermbirds”, „Bane”, kā arī 80to gadu Straight Edge, 90to gadu New School un pat franču hiphops devis savu daļu iedvesmas, bet dziesmu tekstos atspoguļotas tādas problēmas kā kapitālisma ēnas puse vai garlaikotā un slinkā sabiedrība.

Pašas grupas vārdiem sakot – „Nine Eleven” ir „„Nirvana” uz amfetamīna ar trim šļircēm katrā rokā”. Piekopjot dari-to-pats dzīvesveidu, sešu pastāvēšanas gadu laikā izdoti 3 pilnmetrāžas albumi un 1 EP, kā arī nospēlēti ap 500 koncertiem 30 valstīs, un nevienu brīdi šī apvienība to nav darījuši slavas vai panākumu pēc, arvien paliekot uzticīgiem saviem principiem.

Vietējais atbalsts – rīdzinieki „Kaiman”, kas savu debiju piedzīvoja šī gada vasarā un jau paspējuši sevi pierādīt kā spēcīgu hārdkora grupu.

Sākums 21:00
Ieeja: 2Ls (3 Eur)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.