ZIŅAS

Pūķa Gars izdod albumu “Maldinātājs” un aicina uz prezentācijas koncertiem

Pūķa Gars 01.10.2014. 14:12
Latviešu metāla grupa „Pūķa Gars” 3.oktobrī izdod savu otro studijas albumu „Maldinātājs”.

“Pūķa Gars” dalībnieki vēsta, ka albumā klausāmās kompozīcijas ilustrē mūsdienu cilvēka mijiedarbību ar nenoteiktības pilno tagadni. Tagadni, kura ceļā uz nezināmo nākotni liek dažādus maldu, šaubu un grēka pilnus šķēršļus. Visas vienpadsmit albumā esošās kompozīcijas ierakstītas, miksētas un māsterētas „KS Records” studijā Mārupē, Kārļa Šteinmaņa vadībā.

Atzīmējot albuma “Maldinātājs” izdošanu, “Pūķa Gars” apciemos vairākus Latvijas alternatīvās mūzikas klubus – 3.oktobrī grupa viesosies Ziemeļvidzemes pilsētā Valkā, klubā „309.kabinets”, 4.oktobrī Jelgavā, „Melno Cepurīšu Balerijā”. Savukārt, nākamo nedēļas nogali “Pūķa Gars” pavadīs Latgales pusē, proti, 10. oktobrī grupa uzstāsies Preiļos, klubā „PAKAC”, bet 11.oktobrī Daugavpilī, „Artilērijas Pagrabos”.

Visos koncertos „Pūķa Gars” klausītājus priecēs ar saviem draugiem un atbalstītājiem no grupas „Green Novice”. Sava otrā studijas albuma “Maldinātājs” prezentācijas koncertu plejādi “Pūķa Gars” noslēgs 18. oktobrī Rīgā, klubā „Music Factory A Nice Place”, kur kopā ar „Pūķa Garu” un „Green Novice” uz skatuves kāps arī grupas „The Factor” un „Crow Mother”. Ieejas maksa: 4 eiro. https://www.facebook.com/events/972858092740551/

Pūķa Gars ir Kaspars Vēvers (vokāls), Edgars Špengelis (vokāls, basģitāra), Artūrs Mucenieks (ģitāra) un Krišjānis Sevelis (sitamie instrumenti).

 

Pūķa Gars jaunā albuma „Maldinātājs” singls „Melnā dāma”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.