ZIŅAS

"Pienvedēja piedzīvojumi" jubilejas koncerts

"I Love You" Records 03.10.2014. 09:43
Atzīmējot 20 gadus kopš dibināšanas, rokgrupa "Pienvedēja piedzīvojumi" piektdien, 3. oktobrī, uzstāsies koncertzālē "Palladium". Grupas 20 gadu jubilejas koncerta dienā klajā jauns albums.

Tikai 3. oktobrī „Pienvedēja piedzīvojumu” jubilejas koncerta apmeklētājiem būs īpaša iespēja pirmajiem iegādāties albumu, pie tam – ar grupas dalībnieku autogrāfiem. No 4. oktobra meklējiet albuma fiziskās kopijas labākajos mūzikas veikalos un „I Love You Records” interneta veikalā, bet digitāli – iTunes, Amazon, Spotify, Deezer u.c. populārākajos servisos.

Jaunais ieraksts ar nosaukumu „Tā mēs dzīvojam” ir dubultalbums, kura pirmajā diskā iekļautas grupas jaunās dziesmas, kā arī video versijas divām no tām. Otrajā diskā dzirdamas desmit slavenākās „Pienvedēju” agrāko gadu dziesmas akustiskā izpildījumā.

Pirmais disks tapis „Sound Division” un „Mute” studijās skaņu inženiera Gata Zaķa vadībā. Akustiskā diska ieraksts veikts „Mint” studijā ar skaņu inženieri Tāli Timrotu un viesmūziķiem Aigaru Voitišķi (akustiskā ģitāra) un Mārtiņu Zilbertu (klavieres). Video filmēti „dzīvajā” izpildījumā „Pienvedēju” dzimtās pilsētas Sabiles kultūras namā. Dubultalbumu izdod mūzikas apgāds „I Love You Records”.

Pēdējās biļetes uz „Pienvedēja piedzīvojumu” 20 gadu jubilejas koncertu, kas notiks 3. oktobrī „Palladium Riga”, var nopirkt „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un internetā. Koncerta dienā biļetes maksās 20 eiro.

Lasi vēl

Komentāri

Dod, dieviņi, letiņiem vairāk tādu grupu, kurām vienu dziesmu var klausīties 50x no vietas...
Jau biju zaudējis cerības sagaidīt no šiem kādu jaunu ierakstu. Gandrīz sirdstrieka ķēra, kad ieskatījos še un ieraudzīju šo ziņu.
Paldies, alternative.lv, ka esi...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.