ZIŅAS

Parára nāk klajā ar debijas albumu

Alternative.lv 15.05.2013. 12:34
Mūzikas izdevniecība I Love You Records ziņo, ka šonedēļ klajā nācis rokgrupas Parára pirmais studijas albums.

Parára ir 2009. gada nogalē Rīgā dibināta eksperimentālā roka un postpanka apvienība. Tās bagātīgo skanējumu raksturo izveicīgi ritmi un savītas ģitāru partijas. Lai gan pārsvarā Parára priekšnesums ir masīvs, tomēr brīžiem tas kļūst arī trausls un sentimentāli ievainojams. Būdams tikai dažas nedēļas jauns projekts, 2010. gadā ansamblis izdod trīs dziesmu demo EP un sāk bieži koncertēt visā Latvijā.

2011. gadā grupa iemanto ievērību, sadarbojoties ar vairākiem vietējiem mūziķiem, un izveido dokumentālu videoklipu dziesmai Just a Figure of Speech. Šajā laikā grupai pievienojas ģitārists Krists Krieviņš un bundzinieks Aigars Valdmanis un apvienība nolemj veidot pilna garuma albumu, kurā būtu iekļautas tikai jaunas dziesmas un instrumentālas kompozīcijas.


2013. gada sākumā Parára (Kārlis Butins (ģitāra, vokāls, taustiņi), Krists Krievinš (ģitāra), Nauris Vasiļevskis (bass), Jānis Untāls (bungas), Aigars Valdmanis (bungas)) paraksta līgumu ar mūzikas izdevniecību I Love You Records par albuma izdošanu.

Grupas debijas albumā iekļauti 10 skaņdarbi, albuma vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Reinis Pētersons.

Maija vidū Parára sāks koncertu sēriju Latvijā. 30. maijā grupa uzstāsies Ģertrūdes ielas teātrī.

Klausies albuma preview

Lasi vēl

Komentāri

Figure 10 ļoti ok
kur var novilkt?
http://open.spotify.com/album/35dubwrnY0OxOGMt1yp4qJ
pilnīgs sūds. varēja arī nenākt klajā :)
travolta, kaut tu nebūtu nācis šajā pasaulē.. :D
pietiek jau te tādu deģenerātu..

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.