ZIŅAS

Pārcelts somu folkmetāla grupas “Turisas” koncerts

Melnā Piektdiena 03.03.2014. 15:36
14. martā klubā "Melnā Piektdiena" plānotais Somijas simfoniskā folk metāla grupas "Turisas" koncerts tiek pārcelts uz 16. aprīli.

Sakarā ar šībrīža sarežģīto situāciju Ukrainā, grupa pārcēlusi daļu martā paredzēto koncertu, kas bija plānoti Ukrainā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs uz aprīli.

Rīgā koncerts notiks 16. aprīlī, klubā „Melnā Piektdiena” , iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas ieejai pasākumā 16. aprīlī, savukārt tie, kas pārcelto koncertu nevarēs apmeklēt, var nodot biļetes „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.
 
"Turisas" ir grupa no Somijas, kas muzicē simfoniskā / folk metāla manierē. Grupa radusies 1997. gadā, nosaukums aizgūts no somu mitoloģijas kara dieva vārda - Turisas. Grupas raženo muzikālo skanējumu galvenokārt veido folk mūzikas un power / symphonic metāla krustojums, reizē gana oriģināls, smagnējs un melodisks, bieži vien, ģitāru solo izspēlē vijolnieks.


Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās un
internetā - http://www.bilesuparadize.lv/events/event/31967

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.