ZIŅAS

Par Metal All Stars tūri izplatīta neprecīza informācija

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 24.10.2013. 15:54
Internetā, autobusu pieturās un citur publicētā informācija par gaidāmās Metal All Stars Eiropas tūres koncertu datumiem un mūziķu sastāvu ir neprecīza un neapstiprināta.

Starp afišās nosauktajiem mūziķiem ir arī Toms Araja (Slayer), kuram ar Metal All Stars tūri nav nekāda sakara. Slayer, kā arī citu grupu logotipi, viltus reklāmā ir izmantoti bez atļaujas un vienošanās ar grupām vai Metal All Stars tūres pārstāvjiem, informē oficiālā tūres facebook.com vietne.

Arī bijušais Megadeth ģitārists Martijs Frīdmans (Marty Friedman), kura vārds redzams plakātā, savā personīgajā facebook kontā paudis sašutumu par nepatieso informāciju: „Mana pastkaste šorīt uzsprāga no cilvēku jautājumiem par Eiropas tūri ar nosaukumu „Metal All Stars”, kurā redzams arī mans vārds. Tā izskatās pēc fantastikas tūres, bet es par to neko nezinu. Es nezinu, kas ir tūres promoteris un kāpēc tiek izmantots mans vārds. Es šajā tūrē neesmu iesaistījies.

Gabe Reed Productions, Kendra Helms Media un Metal All Stars organizācija vēl risina sarunas un cer, ka šo leģendāro mūziķu tūri klātienē varēs vērot pēc iespējas vairāk fanu. Tāpat alternative.lv novēroja, ka uz turnejas Latvijas koncerta plakātiem ir pieļautas vairākas būtiskas paviršības - gan Cronos, gan Philip Anselmo vārdos.

Oficiālais tūres sastāvs un koncertu datumi drīzumā tiks izziņoti tās interneta vietnē, Twitter kontā un Facebook.

Metal All Stars Eiropas tūres organizētāji E.M. Concert lepojas ar „fantastisku reputāciju” un „lieliskām atsauksmēm”, kā arī "spožu mākslinieku un grupu sarakstu, kas aģentūrai nekad neatsaka".

Alternative.lv arī sazinājās ar koncerta rīkotāju pārstāvi, kurš ieteica pagaidīt vēl pāris dienas, kad viss noskaidrosies, jo mūzikas industrija ir ļoti sarežģīta, īpaši, kad runa ir par respektabliem mūziķiem.

Turpināsim ziņot par jaunumiem saistībā ar Metal All Stars tūri un ceram, ka šī situācija noskaidrosies, lai jau pavasarī mēs varētu baudīt kvalitatīvu koncertu.

Lasi vēl

Komentāri

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=253063304842818&set=a.222818974533918.1073741828.219554978193651&type=1
metal all fail
Es nebūšu pārsteigts, ja šis pasākums nenotiks, un naudu par nopirktajām biļetēm atpakaļ neviens nedabūs!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.