ZIŅAS

Par izjukšanu paziņo grupa "Sia Radikal"

Alternative.lv 12.11.2013. 12:47
Nākot klajā ar paziņojumu par savas darbības beigām, Sia Radikal aicina uz savām 'čigānu bērēm', publicējot 5 gadu jubilejas video.

Grupa savā facebook profilā informē: "Sia Radikal aicina Jūs visus uz paši savām čigānu bērēm, uz tādām, kur dejo, priecājas un smejas! Jā - Jūs pareizi sapratāt...Sia Radikal pārtrauc savu eksistenci kā grupa."

Par apvienības izjukšanas iemesliem daudz netiek spriests, vien norādot, ka kolektīvs izjucis bez aizvainojumiem vai konfliktiem, saglabājot savstarpēju cieņu un mīlestību: "Sia pats nejuta, cik ātri tiek izsmelta viena konkrēta krātuvīte un esam saņēmušies drosmi to atzīt.

Lai atvadīšanās noritētu godpilni, Sia Radikal ir sagatavojušu video no aizvadītajām 5 gadu jubilejas svinībām kā savu pēdējās ballītes reportāžu, atgādinot, ka grupas dalībnieki "turpinās realizēt savas radošās potences mūzikā."

Lasi vēl

Komentāri

Grupu neklausījos, jo īsti negāja pie sirds dziesmas par kredītu, taču vienmēr žēl dzirdēt par aizgājējiem. Re5peKt un malači par vismaz pieciem nolauztiem gadiem - tas nav maz!
Visu cienu grupai!!! Mani favoriti no Latvijas! Zel, ka ta! Dziesmas jums ir izcilas un visas loti labas un klausamas ar baudu! Lai jums katram veicas talaka izaugsme muzikas joma! Hell Yeah!!!
R.I.P Sia Radikal

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.