ZIŅAS

Novembra gaidītākie albumi

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 12.11.2012. 21:39
Novembris jaunu albumu ziņā ir salīdzinoši kluss, taču arī šajā mēnesī gaidāmi vairāki iespaidīgi, sen gaidīti ieraksti no sevi jau pierādījušām grupām. Piedāvājam ieskatu, mūsuprāt, gaidītākajos albumos.

Pēc 16 gadu pārtraukuma ar jaunu albumu atgriežas grunge-rokeri Soundgarden, leģendārie Aerosmith izdod jau 15 studijas albumu, kā arī pop-panki Green Day, kuru vokālists šobrīd cīnās ar pārmērīgas alkahola lietošanas radītām sekām, izdod jau otro triloģijas albumu. Arī alternatīvie metālisti Deftones atgriežas ar jaunāko studijas veikumu Koi No Yokan. Saraksts ar gaidāmajiem albumiem atrodams raksta beigās.

Rolo Tomassi – Astraea (05.11.2012.)

Ar trešo studijas albumu atgriežas britu mathcore pārstāvji Rolo Tomassi. Grupas skanējumu var raksturot kā eksperimentālu alternatīvā roka, džezkora, matemātikas un screamo sajaukumu, ietekmējoties no tādām grupām kā The Dillinger Escape Plan, The Mars Volta, Converge un King Crimson, kā arī džeza saksafonista Džona Koltreina. Jāpiemin arī vokālistes Evas Spencas agresīvie, nepieradinātie skrīmi, kas mijas ar maigu dziedāšanas balsi. Astraea solās būt klausītājiem pieejamāks un tiešāks nekā iepriekšējo, taču nepametīs grupas ierastās, eksperimentālās tradīcijas.

Pieturoties pie „Dari pats” ideoloģijas, albumu finansē un izdod grupas nesen dibinātais leibls Destination Moon un to producē Džeisons Sandersons, kurš ar grupu strādāji arī pie debijas albuma Hysterics.

 

Motionless In White – Infamous (13.11.2012.)

Ar veiksmīgo debijas albumu Creatures, amerikāņu got-metālisti Motionless In White pierādīja, ka arī metalcore žanrā visas idejas vēl nav izsmeltas un ir iespējams pārsteigt klausītājus ar kaut ko jaunu un neierastu. Grupa klasiskos riffus un breikdownus papildina ar gotiskas noskaņas sintezatoru skanējumu un Merilina Mensona cienīgu vizuālo noformējumu. Spriežot pēc pirmā singla Devils Night, ar gaidāmo albumu Infamous grupa nedaudz atkāpjas no horror-roka un pievēršas industriālās mūzikas un nu-metal žanriem.

Infamous oficiāli tiek izdots 13. novembrī, taču oktobra sākumā tas tika nopludināts internetā, kas izraisīja lielu sašutumu grupas dalībnieku un vadības vidū. 

 

Affiance  - The Campaign (13.11.2012.)

Amerikāņi Affiance visbiežāk tiek pieskaitīti melodiskā metalcore žanram, taču grupas skanējumā ir daudz kas vairāk. Breikdownu daudzums un intensitāte tiek samazināta līdz minimumam un vokālista Denisa Tvirdika plašais balss diapozons, kas ierakstā skan tikpat labi, cik dzīvajā izpildījumā, guvis atzinību daudzu metāla atbalstītāju acīs. Savās dziesmās grupa bieži runā par globālām politiskām un sociālām problēmam, un gaidāmais albums nebūs izņēmums.

The Campaign tiek izdots 13. novembrī un ir grupas otrais pilna garuma studijas albums, kas seko augsti novērtētajam 2010. gada No Secrets Revealed.

05. 11. Rolo Tomassi – Astraea
06. 11. All That Remains – A War You Cannot Win
06. 11. Aerosmith – Music From Another Dimension
06. 11. Underoath – Anthology 1999 – 2013 (izlase)
06. 11. Punk Goes Pop 5
09. 11. Bloodbound – In The Name Of Metal
13. 11. Soundgarden – King Animal
13. 11. Affiance – The Campaign
13. 11. Motionless In White – Infamous
13. 11. Green Day – ¡Dos!
13. 11. Deftones – Koi No Yokan
19. 11. Kid Rock – Rebel Soul
20. 11. Bad Brains – Into The Future
20. 11. Woe, Is Me – Genesi[s]
20. 11. Crown the Empire – The Fallout
20. 11. Sienna Skies –  The Constant Climb

Aicinām dalīties ar informāciju un atklāt savu gaidītāko albumu komentāros! 

Lasi vēl

Komentāri

Rolo Tomassi sanācis labs albūms. Manā pleilistē paliks vēl ilgu laiku.
Visvairāk no šiem gaidu - All That Remains un Deftones. Neesmu paklausijies gan nevienu no jauno albumu fragmentiem.
Jaunais Deftones pieejams klausiishanai ieks rollingstone
Jaunais Deftones te: http://www.rollingstone.com/music/news/deftones-unleash-angst-and-tension-in-new-album-koi-no-yokan-premiere-20121108?stop_mobi=yes
Jaunais Forgetters albums, protams.
Viennozīmīgi Soundgarden - šo grupu es gaidīju kopš 1997. gada, naivi cerēdams, ka sanāks kopā. Pēc visiem Kornela murgiem, kas tika izdoti pēdējo gadu laikā mana cerība pazuda pavisam...bet brīnumi notiek un zēni ir atpakaļ uz strīpas!
Miķis Edžulsons 13.11.2012. 16:34
Opā, izrādās, novembrī iznāks franču funeral doom Monolithe - Monolithe III. Abi pirmie "monolīti" man jau ilgi ir, un tagad, laikam jau kā zinādams, tieši pagājušnedēļ pēc vairāku gadu pārtraukuma noklausījos abus. Gaidu!
Jāpaklausās jau būs arī jaunais Destruction, un tad vēl Saturnus ar novembra beigās būs. Tāpat Kylsesa kompilāciju noteikti iečekošu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.