ZIŅAS

Norisināsies festivāls "Bliez no Bedres"

Alise Patmalniece 29.04.2013. 14:29
Rokmūzikas festivāls „Bliez no bedres” 1.jūnijā sāk bliezt! Pasākums jau 5 gadus norisinās Ķekavā. Rokfestivāla „Bliez no Bedres” mērķis ir veicināt jauno rokgrupu profesionālo attīstību un popularitāti. Tā ietvaros notiek jauno rokgrupu konkurss, kur galvenā balva ir dziesmas ieraksts profesionālā ierakstu studijā.

Kā katru gadu, arī šogad grupām ir jāizpilda ne tikai savas dziesmas, bet arī kādas populāras latviešu grupas skaņdarbs. Šogad savu dalību žūrijas komisijā ir apstiprinājis grupas „Double Faced Eels” solists Marka. Obligātās dziesmas izvēle- dalībniekiem ir iespēja izvēlēties jebkuru no grupas „Double Faced Eels” skaņdarbiem un atskaņot to finālā.

Pieteikšanās oficiāli tiek izsludināta no 3.aprīļa līdz 20.maijam. 


PIESAKIES UN PARĀDI SEVI
un „Bliezīsim no bedres” tā, ka visa apkārtne rīb! Savu pieteikumu sūtiet uz e-pastu blieznobedres@gmail.comkurā norādi sekojošu informāciju:


1. grupas nosaukums;
2. apraksts (līdz 2000 zīmēm);
3. divu dziesmu demo ieraksti;
4. dziesmu nosaukumi, mūzikas un teksta autoru vārdi un uzvārdi;
5. kontaktpersonas vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasta adrese.

Konkursa nolikumu meklē šeit

Lasi vēl

Komentāri

Bliez no Bedres atgādina zāles pīpēšanu Doma Baznīcas bedrē... bet kurš gan to vairs atceras
kas tik nav noticis Doma bedrē!
Tiešām, kas tik savulaik, gan iekš Doma bedres, gan Veldzes, gan pēcāk kvadrātā tik nav risinājušies :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.