ZIŅAS

Nākamgad Rīgā uzstāsies As I Lay Dying un Dying Fetus

DITTO Conecrts 03.09.2021. 12:15
2022. gada 10. aprīlī Rīgā, Palladium, uzstāsies amerikāņu metalcore grupa "As I Lay Dying" un death metal apvienība "Dying Fetus".

“Esmu neticami pateicīgs par iespēju atgriezties turnejā un par milzīgo atbalstu, ko līdz šim esam saņēmuši tūrē Shaped By Fire. Kad es sāku ar As I Lay Dying, es nekad nebiju iedomājies, ka mums būs iespēja apceļot pasauli un tagad mēs atgriezīsimies vietās, kas man dažkārt šķiet kā otrās mājas. Grupa vienmēr ir bijusi manas dzīves sastāvdaļa, tāpēc ir ļoti svarīgi redzēt, kā mūsu mūzika mijiedarbojas ar klausītājiem.” Mūziķis uzsvēra, ka nebūtu iespējams šķērsot 20 gadu grupas pastāvēšanu bez klausītāju atbaslta. "Mēs esam gandarīti, ka esam atgriezušies uz skatuves, lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu, un ceram redzēt pūlī daudzas pazīstamas sejas." – saka Tims Lambesis par turneju.

As I Lay Dying ir amerikāņu metalcore grupa no Sandjego, Kalifornijas. 2000. gadā vokālists Tims Lambesis dibināja pirmo pilno grupas sastāvu. Neilgi pēc grupas izveidošanas Pluto Records piedāvāja ieraksta līgumu un pēc piedāvājuma pieņemšanas grupa mēnesi vēlāk bija studijā, lai ierakstītu savu pirmo albumu Beneath the Encasing of Ashes, kas tika izdots 2001. gada jūnijā.

As I Lay Dying ir izlaiduši sešus albumus un 18 videoklipus. Pirms pandēmijas, 2019. gada 20. septembrī, tika izlaists septītais albums ar nosaukumu Shaped By Fire. 2020 gadā Covid-19 pandēmijas dēļ pavasara, vasaras un rudens koncerti Eiropā un ASV bija pārcelti uz 2021. gadu. Šajā laikā tika izdots arī singls Destruction Or Strength. 2021. gadā vasarā grupa paziņoja par savu 2022. gada Eiropas turneju – Two Decades Of Destruction.Grupu turnejā iesildīts death metal apvienība Dying Fetus. Dying Fetus ir amerikāņu death metal grupa, kura nāk no Merilendas, ASV. Grupa, kura izveidota 1991. gadā, ir pazīstama ar sarežģītām dziesmu struktūrām, kurām raksturīgi realitātē balstītie dziesmu teksti, kurus raksturo politiski aktuālas tēmas. Gadu gaitā dažādas sastāva izmaiņas ir notikušas, taču pamatsastāvu veido Džons Galahers kā vienīgais dalībnieks, kurš grupā ir kopš dibināšanas un ir galvenais virzītājspēks. Pēc Galahera teiktā, grupas nosaukums tika izvēlēts, kamēr dalībnieki bija pusaudža vecumā, un tas bija paredzēts pēc iespējas aizvainojošāks. Līdz šim Dying Fetus ir izdevuši astoņus studijas albumus.

Pasākums notiks koncertzālē Palladium 2022. gada 10. aprīlī.

Biļetes ir pieejamas vietnē ticketshop.lv no pirmdienas, 6. septembra, 12:00.

Lasi vēl

Komentāri

Līdz tam vēl jānodzīvo. Redzēs vai Clawfinger būs. Dēļ tās gripas visu atceļ.
Gribētos redzēt, cerams Lambesis nevienu contract killing līdz tam nemēģinās uztaisīt...
gripa jau it kā beigusies, alternative lv joprojām komā
Edvīns Straume 27.03.2022. 13:26
krustapz - Tev tiešām liekas ka tagad alternative lv. ir svarīgākais un būtiskākais? Un Covid 19 vēl arī nebūt nav beidzies. Var jau dzīvot informatīvajā burbulī un arī tad kad raķetes un bumbas kritīs uz galvas uztraukties tikai par alternative. lv. Aizsargmehānismi jau katram ir savi.
Straume, kas ta nu? Kādā burbulī tu dzīvo? Šobrīd notiek salīdzinoši daudz pasākumu visās pasākumu vietās. Arī pasākumi, kuros tiek vākta nauda Ukrainas atbalstam. Šeit par to neviena raksta. Tātad šeit visiem pohuj. Un kādēļ absolutizē? Es šai lapā ielienu apmēram reizi nedēļā, bet tu secini, ka tā man būtiskākā. Vīlies esmu tevī, Straume. Lai nu kuram, bet tev būtu jābūt spējīgam spriest loģiskāk. Ko gan tu vēl vari darīt kā trenēt savas smadzenes...
Edvīns Straume 30.03.2022. 09:42
krustapz zini viss ir relatīvs. Ja būs uzbrukums Baltijai vai kodoltrieciens kaut kur tad vismaz man alternative lv. būs pēdējais sarakstā kas mani uztrauc. Vienkārši man šķiet smieklīgi ka netālu no mums Ukrainā mirst cilvēki un tiek sagrautas pilsētas bet kādu te uztrauc ka alternative lv. esot komā. Un vai tad tu nesaproti ka viss taču ir ļoti vienkārši - ai lapelei vienkārši nav naudas kaut kādām ziņām, jaunumiem vai attīstībai.
šķiet, ka Straumes jaunskungs sēž un gaida uzbrukumu un/vai ātomtriecienu. Nu veiksmīgi tev sagaidīt :))). Kad/ja būs, tad nu lai. Nomirsim gan jau. Vai sliktākajā gadījumā mirsim sāpēs. Man senču albumos ir fotogrāfijas no 1942.,1943. gadiem, kad karš bija arī Latvijā, ar smuki saģērbtiem cilvēkiem Rīgā ballēs un lauku zaļumballēs. Es arī reiz domāju, kā tā var būt. Tagad tas šķiet vienkārši - kādēļ gan ne? Sēdēt un gaidīt pastardienu savos ūķos būtu labāk? Izklausās pēc paranojas vai absurdas vēlmes dzīvot mūžīgi.
15. aprīī Noasā Underground Youth - post punk kaut kas no Lielbritānijas. 15 aprīlī Republikā 5 tipa metālgrupas vāks naudu Ukrainas atbalstam. šodien 14. aprīlī Depo - chameleon drive.
Šobrīd feisbukā tiek reklamēti vismaz 2 kvalitatīvi underground lauku festivāli - FOREST 20-21.05. netālu no Jelgavas un KREISĀ kāja ex Nezāle kaut kur Mērsraga pusē 30 jūlijā laikam netālu no jūras. Kilkim Žaibu notiks, Hard rock laager būs Baroness, Zobenā būs tie paši, kas parasti, ja Zobens vispār notiks (ja alus maksās virs 5ē, tad uz zobenu neviens nenāks :D ). Cēsīs būs metālfestivāls kaut kad vasarā
UN! Šodien Dambis popklubā Melno Cielaviņu balerīna, Jelgava.
Edvīns Straume 14.04.2022. 19:46
krustapz - No tuvākajiem pasākumiem kas personīgi interesē mani ir Big Brave koncerts 6. maijā Noasā. Šajā lapelē pat nav ieliktas ziņas par The Cure un Sigur Ros končiem kas gaidāmi šogad. Šitā lapele ir laikam točna nosprāgusi.
BIG|BRAVE + Fågelle 6.05. Jā, to es arī gaidu. The Cure būs, bet 30 gadus par vēlu. Sigur Ros 15.10. un Dead Can Dance 31.10.
Šonedēļ jēdzīgie koncerti
1. Depo piektdien 4minuteman un Saturns Husk, kas beidzot sadūšojušies uzspēlēt. 2 labas grupas
2. Noasā trešdien Dambja solokoncerts. Dambis bieži viens pats nespēlē.
3.sestdien D-pils kultūras pilī Varang Nord, Preternatural, Stagnant Project koncerts Ukrainas atbalstam. Nedaudz ironiski, bet atbalstāmi.
Republikā nekā prātīga, mcb suši ir un koncertu nav.
Depo šīsnedēļas koncerti tiek atcelti
nākošnedēļ no 28.aprīļa līdz 1. maijam ieskaitot ikgadējais panku pikniks nu jau ar 35 grupām. Fukušimā, kas ir bijis, zinās kur, kas nezin bet grib, lai pajautā Dāvim no smerķ. Lielākoties vietējās mazo panku blicītes, spēlēs arī Tesa, Deodium un dažas skandināvu panku bandas. Muzikāli šķiet, ka par daudz, bet tur jau galvenais būs tusiņš, trips un neievelties upē komā.
yess, šonedēļ 2 ļoti labi must be koncerti Noasā Elkupe ceturtdien un BIG|BRAVE + Fågelle piektdien. Depo izlaižam tur poppublikai mūzika. Republika svinēs jubileju ar standarta Teroristiem, Apēdāju un kaut ko vēl. Ja nebūtu Noasa, tad kopumā atbalstāms pasākums, ja grib pamatīgi izpurināt blaugznas. Un protams, lielākais maija ierēciens Jelgava TRVE super kultūras namā ar nosaukumu Maigo Sušī Balerīna beidzot ir spējīga samaksāti par J. Ķ(C)irša mīļāko rawblekvēnugriezējbandu Rīgas modes. 4krekli no Jelgavas aizpisās, ateja tukša nedrīkst palikt
3 lietas. Pirmkārt - svētdien Noasā Jozef van Vissem 98. koncerts mūsu zemē. Viņš ir kruts. Ir jēga paklausīties arī 3. un 66. reizi.
Otrkārt - balerīnu sušī bārs atcēla Rīgas modes. Cilvēks Ķirsis, iespējams, atgriežas pie saknēm un sūda popsi sūta dirst, vēl tik jāatceļ dzelzs vilks un pienaslaucējas un jāuzaicina Archgoat.
Treškārt - feisbukā ir skaistas bildes ar jaunā aizputes folkklubiņa sādžas dārznieku aktivitātēm. Ar Fiskars lāpstu uzrakstā zemē tiek bakstīti sīpoli. 12. gadsimta atveidojums (tad gan nebija sīpolu, tik rāceņi un rudzi, bet nevajag jau piepisties sīkumiem) Starp citu, sīpolus TĀ nestāda.
šonedēļ depo un jaunajā meža pasākumā "foRest fest" blakus Jelgavai igauņu "Sibyl Vane" Viena no nemetāl grupām, kurus labprāt redzu dzīvajā. ļoti kvalitatīvi mūziķi un meitene ar neaizmirstamu vokālu. Forest fests šoreiz uzvarēja depo, jo tajā arī Lietuvas Veļu nams, kuram mežā jāskan perfekti, gribas dzirdēt arī Heschya, Nostra, Zintnieks, un baļļukam iesaku Zōna.
Tad vēl Rīgā Nemiera fests, bet tas ļoti vājš. Vienīgā grupa, ko vērts redzēt būtu Pamirt. Apēdājs, protams, ok, bet šogad jau 2x redzēts, jāiepauzē, pārāk bieži.
mcb - kā parasti tikai jēlas zivis ar rīsiem un normāla fona mūzika
Republikā jau 100 o reizi Everlust.
Tātad tiekas Forest festā :) E.Straume, būsi? Vai no Dobeles netiec?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.