ZIŅAS

„Nabaklab” uzstāsies death metal grupa „Bestial Deform” no Krievijas

Nabaklab 19.09.2014. 09:49
Sestdien, 20. septembrī Vecrīgas klubā „Nabaklab” notiks smagās mūzikas koncerts, kurā citu starpā uz skatuves kāps viena no vecākajām death metal grupām Krievijā – „Bestial Deform”.

Grupa „Bestial Deform” izveidojās 1990. gadā Sanktpēterburgā un, neskatoties uz īslaicīgu darbības pārtraukšanu un vairākām grupas dalībnieku izmaiņam, ir aktīva vēl joprojām, tādējādi kļūstot par vienu no vecākajām sava mūzikas žanra grupām Krievijā, daudziem mūzikas apskatniekiem un mūziķiem to dēvējot par Krievijas pagrīdes smagās mūzikas leģendām. „Bestial Deform” pēdējais albums „Stop the Christianity!” iznācis 2005. gadā, taču pavisam nesen – šī gada pirmajā pusē, grupa laidusi klajā savu jaunāko singlu „Severed to Pieces”.

Par koncerta pašmāju iesildītājiem izvēlēta salīdzinoši jauna smagās mūzikas apvienība ar nosaukumu „Chaosact”. Neskatoties uz to, ka grupa savu darbību sākusi nesen, tajā apvienojušies daudzi pieredzējuši mūziķi no tādām vēl eksistējošām un jau darbību beigušām grupām kā „Flaying”, „Trendkill Method”, „Huskvarn” un „The Factor”.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums paredzēts uzreiz pēc plkst. 21:00, ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.