ZIŅAS

Mēneša gaidītākie albumi: Decembris

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 03.12.2012. 14:06
Gada beigas ir kluss periods jaunu albumu izdošanas ziņā, taču arī decembrī ir gaidāmi daži mūzikāli jaunumi, kam būtu vērts pievērst uzmanību. Piedāvajam nelielu ieskatu gaidāmā mēneša aktualitātēs.

Jaunus ierakstus izdod vairākas pop-punk žanru pārstāvošas grupas. Green Day atgriežas ar triloģijas noslēdzošo albumu mēnesi ātrāk nekā sākotnēji plānots. Angels & Airwaves, Blink-182 un Boys Like Girls katra izdos pa minialbumam, kā arī “easy-core” apvienība City Lights laiž klajā akustiski ierakstītu EP.

Jau izjukusī apvienība Alexisonfire, gatavojoties atvadu tūrei, izdos minialbumu, kurā apkopotas 6 klasiskas, no jauna ierakstītas dziesmas no grupas iepriekšējiem albumiem, bet amerikāņu Chevelle izdos dziesmu izlasi Stray Arrows: A Collection of Favorites.

Rosība notiek arī metālmūzikas frontē. Sava 2009. gada Kvebekas koncerta DVD laiž klajā Metallica, kas būs pirmais grupas jaunizveidotā leibla izdotais ieraksts. Ar soloalbumu atgriežas  zviedru ģitāras virtuozs Yngwie Malmsteen, kā arī albumu izdod deathcore apvienība Slice The Cake.

Šī gada Fonofest un alternative.lv atdzimšanas pasākumu viesis, drunk-folk dziesminieks Beans On Toast izdod savu trešo albumu Fishing for a Thank You. Tajā iekļauta arī Latvijā tapusī, mazliet rupjā, bet bezgala pozitīvā dziesma Freedom Road, kas noteikti palikusi atmiņā iepriekšminēto koncertu apmeklētājiem.

Decembrī gaidāmo albumu saraksts

01. 12. Beans on Toast – Fishing for a Thank You
01. 12. Knightmare – In Death’s Shadow
04. 12. Chevelle – Stray Arrows: A Collection of Favorites
04. 12. Alexisonfire – Death Letter EP
05. 12. Yngwie Malmsteen - Spellbound
07. 12. Green Day – ¡Tre!
08. 12. Skinflint – Dipoko
11. 12. Boys Like Girls – Crazy World EP
11. 12. Metallica – Quebec Magnetic DVD
12. 12. Make a Change…Kill Yourself – Fri
18. 12. Blink-182 – A Blink-182 Christmas EP
18. 12. Angels & Airwaves – Stomping The Phantom Brake Pedal EP
18. 12. City Lights – Acoustic EP
21. 12. Slice The Cake – Other Slices

Aicinām dalīties ar informāciju un atklāt savu gaidītāko albumu komentāros! 

Lasi vēl

Komentāri

Edžus Miķelsons 03.12.2012. 15:47
Viens no gada notikumiem - pēc vairāk kā 20 gadu klusēšanas ar albumu atgriezīsies tehniskā trešmetāla ģēniji "Watchtower". Pēdējais albums "Control and Resistance" iznāca 1989.gadā. Ja viss albis būs tāds kā 2010.gadā izlaistais singls "Size of Matter", tad viens no gada albumiem man noteikti.
Vēl ļoti gaidu Stoner Doom ikonas Electric Wizard, kas arī decembrī sola iepriecināt ar jaunu albi. Vēl ievērības cienīgi vārdi, ko minēt pie decembra albumiem ir veterāni Trouble, zviedru vikingi Manegarm (sniedza lielisku konci Skyforger albuma prezentācijas pasākumā pirms pāris gadiem). Arī Stromlord, Vital Remains, Pressure Points ir jāievērtē, ja nu ko labu uzražo.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.