ZIŅAS

Melanna izdod albumu un publicē otro dziesmu no tā.

Melanna 03.11.2014. 10:08
Grupa "Melanna" izdod albumu "Tūkstoš laika joslu", kuru grupa ierakstījusi, apvienojoties pilnā sastāvā pēc vairāku gadu pārtraukuma.

"Šis 75 minūšu albums ir iekšējās un ārējās pasaules satikšanās. Tie ir stāsti par vēstulēm no visuma, par sasietām kājām un pielādētiem ieročiem, par tukšiem pagalmiem un līnijām tumsā, par pārvēršanos tvaikos un kritienu izplatījumā. Tie ir stāsti, kas iekrāsojuši grupas skanējumu dziļākos toņos, nekā iepriekš," stāsta grupas pārstāvji.

Šis ir grupas pirmais oficiāli izdotais albums kopš 2010.gadā publicētās demo ierakstu izlases "Apstāties?". Jauno albumu "Melanna" ierakstījusi Pļaviņās, vairākus mēnešus iedvesmas pilnā gaisotnē pavadot mājas bēniņos, kur materiāls gan iemūžināts, gan atrasts tam īstais skanējums. Albuma ierakstīšanā piedalījies jauktais koris "Norise", līdzās ģitārām skaņdarbos dzirdama arī dažādu citu instrumentu klātbūtne. Vizuālajā noformējumā izmantoti A.Dobenberga gleznas motīvi un J.Škapara veidotais dizains.

Drīzumā albums tiks izdots arī cd formātā.

Piedāvājam ieskatīties vēl vienā albuma fragmentā - dziesmā "Manā vietā", kas, salīdzinājumā ar iepriekš publicēto tituldziesmu "Tūkstoš laika joslu", atklāj albumu no citas, skarbākās puses.

"Melanna" dibināta 2006.gada nogalē, kopā sanākot tolaik četriem skolasbiedriem. Grupa aktīvi darbojās līdz 2011. gadam. Koncertējuši dažādos klubos, festivālos, saņēmuši atzinības vairākos mūzikas konkursos, plašākai publikai kļuva pazīstami ar dziesmu "Sarkanas". 2011.gada nogalē grupa pārtrauca savu darbību uz nenotiektu laiku.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.