ZIŅAS

Leģendārā ska grupa „Voiceks Voiska” atgriežas pie iepriekšējā nosaukuma un koncertēs „Nabaklab”

Nabaklab 24.10.2014. 10:55
Sestdien, 25. oktobrī „Nabaklab” notiks punk un ska mūzikas koncerts, kurā uzstāsies arī viena no vecākajām pašmāju ska grupām „Voiceks Voiska”.

„Voiceks Voiska” ir viena no vecākajām ska grupām Latvijā, kuru 1993. gadā, tolaik ar nosaukumu „Voiceks”, izveidoja tās ilggadējais līderis Juris Mežeckis. Neilgi pēc sava 2010. gada albuma „Augšā strādā!” izdošanas, „Voiceks Voiska” nomainīja gan grupas nosaukumu, gan pamatsastāvu, turpinot koncertēt kā „Deskalighters”.

25. oktobrī grupa atgriežas pie saknēm, turpinot „Voiceks Voiska” iesāktās tradīcijas un atgriežoties pie apvienības vēsturiskā nosaukuma.

Kopā ar „Voiceks Voiska” uz „Nabaklab” skatuves kāps arī pankroka apvienība „The Riot Gang” no Krievijas un Ints Ķergalvis no grupas „Oranžās Brīvdienas”, kurš šoreiz uzstāsies ar akustisko programmu.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00, grupas uz skatuves kāps, sākot ar plkst. 22:00.

Lasi vēl

Komentāri

Izskatās ka ar Deskalighters neaizgāja, nācās paņemt atpakaļ veco nosaukumu tikai mūzika nav vairs vecā ! Nožēlojami :( Laba grupa paputēja.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.