ZIŅAS

Krogs Aptieka piedāvā festivālu „Ziemas Zāles”

Krogs Aptieka 11.03.2014. 11:28
No 26. līdz 30. martam krogā „Aptieka” norisināsies festivāls ar vairāku pašmāju mūziķu piedalīšanos.

Festivāla organizatori īpaši gatavojas šiem koncertiem. Esam  padomājuši par tiem, kuri netiks pagrabstāvā redzēt koncertu , jo mūsu draugi no 3S palīdzēja tā, lai koncertu var klausīties arī augšstāvā.

26.03. „Ziemas Zāles” atklāšanas koncerts ar grupu Manta un Elizabeti Balčus.  Puse Mantas ir Gaujarts, puse Gaujarta ir Manta, pa vidu vēl Frontlines, EMD, Stūrī Zēvele, un galu galā kopīga pagātne Hospitāļu Ielā. Savukārt Elizabetei šis būs pirmais koncerts šeit.Kaut arī  Aptiekas gadabalvā viņa nospēlēja vienu dziesmu kopā ar Gundaru Rulli, šoreiz sagaidām viņu uz pilnu koncertprogrammu.

27.03. Labākā smagās mūzikas albuma balvas ieguvēji Rūsa un viena no leģendārākajām Latvijas panku grupām Inokentijs Mārpls.

28.03. Strauji augošā un patiešām kvalitatīvā lo-fi žanra grupa Starmetis un viena no pēdējo gadu spilgtākajām pašmāju rokgrupām – Židrūns.

29.03. Viena no retajajām Latviešu grupām, kura vēl saglabājusies un koncertē kopš Torņa laikiem – Bērnības Milicija un Aptiekas gadabalvas nominācijas „Labākais koncerts” uzvarētāji TESA.

30.03. „Ziemas Zāles” noslēguma koncertas ar nelabojamiem romantiķiem Čipsis un Dullais.

Pasākumu ieejas maksa 2 eiro uz katru koncertu dienu. Ieejas maksa paredzēta mūziķu honorāram.

 Koncertu sākums 21.00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.