ZIŅAS

"This Is Riga" minifestivāls

Circle Pit Shows 01.03.2014. 10:42
Šovakar klubā „Sapņu fabrika” pirmo reizi notiks Circle Pit Shows rīkotais mūzikas, sporta un mākslas festivāls This Is Riga 2014.

Festivāla laikā risināsies Latvijas tetovētāju saiets ar 6 tetovēšanas salonu piedalīšanos, kur pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot, kā 14 tetovēšanas meistari vienlaicīgi rada mākslas darbus uz modeļu ķermeņiem. Paralēli risināsies skeitborda sacensības „Boards.lv Miniramp Madness” un VOLCOMfilmas „True to This” pirmizrāde.

Festivāla koncerta daļā kā pirmie uz skatuves kāps pankroka piecinieks „Rooftops” no Maskavas, kas Rīgā viesosies ne pirmo reizi. Kaut arī grupa nebūs vakara smagākais priekšnesums, „Rooftops” ir gan dumpinieciski, gan emocionāli, un vienmēr līdz kaulam patiesi, ar to arī uzrunājot savus klausītājus. Arī Polijas hārdkora apvienība „The Lowest” ir jau koncertējuši Rīgā (šis notikums iemūžināts dziesmas „King of Pain” video klipā, kas komentārus par gaidāmo uzstāšānos vairs neprasa). Tiem, kam patīk grupa „No Warning”, novērtēs arī vācu četrinieku „Gone to Waste”, kuri kā savu lielāko ietekmes avotu min tieši šo apvienību. Pirmoreiz Latvijā – tumšais hārdkors no Zviedrijas – „Grieved”. „Lipīgs”, ātrs un smags, bet, ka paši saka, ne tik „ļauns” kā lielākā daļa mūsdienu tumšā hārdkora izpildītāju. Šī grupa patiks „Jealous”, „Cursed” un „Oathbreaker” cienītājiem. Kā pēdējie uzstāsies „AYS” – apvienība, kas pastāv jau 12 gadu un ir kļuvuši par atpazīstamu vārdu šī brīža hārdkora scēnā. Grupas mūzikā var atrast elementus gan no hārdkora tā pirmsākumos, gan pankroka, gan metālkora – viņiem ir izdevies paņemt labāko no katra žanra un organiski apvienot savā skanējumā. Trīs vārdi, kas vislabāk raksturo „AYS” – „uzmanību, gatavību, mošpits!”.

Koncerta programma:

16:30 durvis
17:00 – 20:00 Latvijas tetovētāju saiets
18:00 skeitborda sacensības "boards.lv Miniramp Madness"
19:00 "VOLCOM True to This" filmas pirmizrāde
20:00 Rooftops
21:00 The Lowest
22:00 Gone to Waste
23:00 GRIEVED
00:00 AYS
01.00 DJ Megafons

Visa pasākuma laikā būs iespēja spēlēt alus ping pongu „VANS beerpong”, piedalīties ruma „Sailor Jerry Spiced Rum” roku laušanās sacensībās un tetovējuma izlozē, kā arī iegādāties grupu krekliņus, mūzikas diskus un plates. Par garšīgām uzkodām parūpēsies restorāns „Street Burgers”, bet par festivāla  dalībnieku un apmeklētāju možumu – enerģijas dzēriens „Monster Energy”.

Ieeja no plkst. 16:30, sākums plkst. 17:00. Biļetes www.ticketpro.lv un festivāla dienā pasākuma norises vietā. Klubs „Sapņu fabrika”, Lāčplēša iela 101, Rīga.

Rooftops - Old Lady

The Lowest - King Of Pain

Gone To Waste - Weapons Of Mass Consumption

Grieved - Stockholm Blues


AYS - Ambitions


 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.